UMi Touch X osvieži kategóriu cenovo dostupných smartfónov bezrámikovým dizajnom

banner-mi5
Dlho sa zdalo, že bezrámikový dizajn bude výhradne záležitosťou vlajkových lodí, no spoločnosť UMi sa chystá zmeniť toto zaužívané pravidlo. Podľa najnovších informácií sa tento výrobca smartfónov chystá predstaviť model UMi Touch X s bezrámikovým dizajnom. Zaujímavé však je, že tento model by sa mal objaviť medzi cenovo dostupnými zariadeniami, s cenou pohybujúcou sa na úrovni 150 €.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Bezrámikové smartfóny sa stali symbolom elegantnosti a mnoho výrobcov sa snaží nasledovať tento trend zmenšovaním rámikov okolo displeja. Aj model Oppo R9, ktorý bol predstavený pred pár hodinami, je toho príkladom a jeho super tenké rámiky sa zastavili na hodnote len 1.6 mm. Displejom s ultra tenkými rámikmi sa môže pochváliť aj Elephone P9000 Edge, avšak dostupnosť tohto modelu je v súčastnosti nulová.

umi touch coolicool7

Vráťme sa späť k UMi Touch X, teda zariadeniu, ktoré by malo byť bezrámikovou verziou modelu UMi Touch. Špecifikácie tohto smartfónu zostávajú pre nás záhadou a dúfame, že UMi odhalí nejaké podrobnosti na predstavení spomínaného modelu UMi Touch, ktoré sa bude konať 20. marca. Zatiaľ si však môžeme pripomenúť špecifikácie štandardnej verzie. UMi Touch príde s 5,5-palcovým FullHD displejom spoločne so snímačom odtlačkov prstov zabudovaným v domovskom tlačidle zariadenia. O výkon sa postarajú 8-jadrový procesor, 4 GB RAM pamäť a batéria s kapacitou 4000 mAh. To všetko bude umiestnené v nádhernom kovovom unibody tele.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Som študentom vysokej školy so zameraním na IT a aj vďaka tomu je môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. Rád čítam, športujem a píšem. E-mail: [email protected]
  • tryanotherone

    Musím pozitívne pochváliť autora, že sa v článku vyhol tak často opakovaným slovám ako „vlajková loď“ či slovu „sekunduje mu XX GB ram“… Mohli by ste sa v redakcii usmerniť, aby články mali trocha viac „puncu“ aby sa neopakovali ako cez kopirák :) /samozrejme myslím to v dobrom, pozitívna kritika, chodím sem rád, ale niektoré slová sa naozaj už stali klišé/ //edit, tak predsa je jedna vlajková loď spomenutá v intre :)