banner-mi5
Dlho sa zdalo, že bezrámikový dizajn bude výhradne záležitosťou vlajkových lodí, no spoločnosť UMi sa chystá zmeniť toto zaužívané pravidlo. Podľa najnovších informácií sa tento výrobca smartfónov chystá predstaviť model UMi Touch X s bezrámikovým dizajnom. Zaujímavé však je, že tento model by sa mal objaviť medzi cenovo dostupnými zariadeniami, s cenou pohybujúcou sa na úrovni 150 €.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Bezrámikové smartfóny sa stali symbolom elegantnosti a mnoho výrobcov sa snaží nasledovať tento trend zmenšovaním rámikov okolo displeja. Aj model Oppo R9, ktorý bol predstavený pred pár hodinami, je toho príkladom a jeho super tenké rámiky sa zastavili na hodnote len 1.6 mm. Displejom s ultra tenkými rámikmi sa môže pochváliť aj Elephone P9000 Edge, avšak dostupnosť tohto modelu je v súčastnosti nulová.

umi touch coolicool7

Vráťme sa späť k UMi Touch X, teda zariadeniu, ktoré by malo byť bezrámikovou verziou modelu UMi Touch. Špecifikácie tohto smartfónu zostávajú pre nás záhadou a dúfame, že UMi odhalí nejaké podrobnosti na predstavení spomínaného modelu UMi Touch, ktoré sa bude konať 20. marca. Zatiaľ si však môžeme pripomenúť špecifikácie štandardnej verzie. UMi Touch príde s 5,5-palcovým FullHD displejom spoločne so snímačom odtlačkov prstov zabudovaným v domovskom tlačidle zariadenia. O výkon sa postarajú 8-jadrový procesor, 4 GB RAM pamäť a batéria s kapacitou 4000 mAh. To všetko bude umiestnené v nádhernom kovovom unibody tele.

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP