UMi Super ponúkne 4 000 mAh+ batériu a rýchle nabíjanie

banner-redmi3pro
Takmer každý výrobca mobilných zariadení sa v súčasnosti snaží znížiť hrúbku zariadenia, čo sa však následne odráža na kapacite batérie. Niektorým producentom sa už napriek tomu podarilo prelomiť hranicu 4000 mAh v prípade kapacity batérie. Rýchle nabíjanie rovnako prispieva k praktickosti, keďže veľkokapacitné batérie teraz potrebujú menej času na dobitie svojej energie.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Spoločnosť UMi sa tiež drží tejto stratégie a ich posledný vlajkový model, UMi Touch, prišiel so 4 000 mAh batériou. Výrobca tentoraz potvrdil, že aj nasledujúci model s označením UMi Super bude rovnako vybavený batériou s kapacitou 4 000 mAh+, ktorú doplní aj technológia rýchleho nabíjania. UMi tvrdí, že len 5 minút nabíjania bude postačovať na 2 hodiny hovoru a čo viac, ak ponecháte UMi Super nabíjať 30 minút, batéria ponúkne dostatok energie na celý deň pri miernejšom používaní.

UMI TOUCH môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


umi-super-konektor
Posledné správy o UMi Super hovoria, že pôjde o skutočne kvalitné zariadenie. Ponúknuť má napríklad Snapdragon 820 a až 6 GB RAM, pričom cena by nemala prekročiť hranicu 270 €. Kvalitné farby navyše ponúkne Super AMOLED displej.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Som študentom vysokej školy so zameraním na IT a aj vďaka tomu je môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. Rád čítam, športujem a píšem. E-mail: [email protected]