UMi chystá pre svojich fanúšikov vianočný darček. Dostanú najnovší Android 7.0 Nougat

banner-umi-super
Na spomínanie Vianoc je síce ešte priskoro, no spoločnosť UMi už teraz chystá na tento sviatok lákavý darček pre používateľov vybraných smartfónov. Bude ním aktualizácia na najnovší Android 7.0 Nougat.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

UMi zverejnilo „UMi N Plan 2016“, ktorý obsahuje zoznam aktualizácií troch modelov na najnovšiu verziu Androidu. Menovite sa jedná o UMi Super, UMi Max a UMi Plus. Systém je momentálne vo fáze testovania a uvoľnený pre spomínané zariadenia by mal byť ešte pred koncom roka. Dátum 24. december je však len orientačný a aktualizácia môže byť uvoľnená aj neskôr.

UMI Super môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

umi-android-n-vianoce

TIP: Nádherný a zároveň výkonný UMi Plus si môžeme predobjednať za fantastických 162 €

Je skvelé vidieť, že aj menej známy výrobca sa snaží udržiavať svoje zariadenia na najnovšej verzii Androidu, pričom vyzdvihuje najmä lepší výkon, bezpečnosť a produktivitu. O týchto aktualizáciách a o ich vydaní vás však ešte budeme informovať.

umi-android-n-vianoce-2

TIP: Android 7.0 Nougat je už k dispozícii pre Nexusy! Google oficiálne uvoľnil OTA aktualizáciu

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
50%
Páči sa mi to
33%
Chcem to
17%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.