banner-umi-super
V dnešnej dobe, keď sa výrobcovia ženú za prebytočným výkonom, ktorý bežný spotrebitelia reálne nedokážu využiť, je príjemným spestrením mierna zmena. Tieto zmeny nám už pravidelne prináša spoločnosť UMi, ktorá ide vlastnou cestou a za nízke ceny nám ponúka smartfóny s dostatočným výkonom aj pre tých náročnejších.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Azda najlepším príkladom je novinka UMi Plus, ktorá je novou vlajkovou loďou výrobcu. Tento smartfón bol predstavený len pár dní dozadu, no napriek tomu vám prinášame exkluzívnu možnosť na jeho predobjednanie. To prebieha skrz e-shop Tomtop.com, kde je smartfón dostupný za lákavú cenu. Nízka cena sa však neprejaví na kvalite konštrukčného spracovania, ktoré je priam špičkové. Celokovová konštrukcia smartfónu ponúka zaoblené hrany a UMi Plus tak padne do rúk ako uliaty. Hliníkový materiál dodáva pocit luxusu a na prednej strane sa strieda s odolným sklom, ktoré ponúka efektné 2.5D zaoblenie. Pod touto ochrannou vrstvou skla sa nachádza 5,5-palcový FullHD displej vyrobený spoločnosťou Sharp. Ten je technológie LTPS, ktorá sa vyznačuje vynikajúcim podaním fariem, skvelými pozorovacími uhlami a nízkou spotrebou batérie.

UMi Super môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

umi-plus-tomtop-foto

TIP: UMi Plus oficiálne: Kontroverzný dizajn, nestarnúci Helio P10 i 4 GB RAM

Nad zobrazovacím panelom si svoje miesto našiel 5 MPx selfie fotoaparát, hovorový reproduktor a LED dióda upozornení. Naopak pod ním sa nachádza hardvérové domovské tlačidlo s integrovaným skenerom odtlačkov prstov Touch ID 2.1. Po obrátení smartfónu o 180° sa nám naskytá pohľad na jeho zadnú stranu. Tej dominuje optika 13 MPx fotoaparátu, ktorý vyrába Samsung. Tento fotografický čip navyše ponúka rýchle PDAF zaostrovanie. Nižšie pod okrúhlou šošovkou sa skrýva duálny LED blesk, logo výrobcu a popis certifikácií. UMi Plus skrýva vo svojich útrobách 8-jadrový procesor MediaTek Helio P10. Ten kooperuje s grafickou jednotkou Mali-T860 a 4 GB pamäte RAM.

umi plus

32 GB interné úložisko je rozšíriteľné o ďalších 256 GB pomocou hybridného DualSIM slotu. Ten navyše rozchodí aj všetky LTE pásma. UMi Plus poteší aj náročného audiofila, a to vďaka integrácií zvukového čipu AW8738. Rýchle nabíjanie nadpriemernej 4000 mAh batérie prebieha cez konektor USB Type-C. Po softvérovej stránke ponúka smartfón Android 6.0 Marshmallow v takmer čistej podobe. UMi Plus je dostupný na predobjednanie v dvoch farebných vyhotoveniach za sumu 162 €. Odosielanie novinky je naplánované na 18. októbra.

Kúpiť UMi Plus za 162 €

umi plus

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
28%
Páči sa mi to
48%
Chcem to
21%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
3%
Neznášam to
0%
O autorovi
Inzercia
Sponzorované články.