Android 7.0 Nougat je už k dispozícii pre Nexusy! Google oficiálne uvoľnil OTA aktualizáciu

Teraz čítate
Android 7.0 Nougat je už k dispozícii pre Nexusy! Google oficiálne uvoľnil OTA aktualizáciu

banner-note-7Vývoj Androidu 7.0 bol asi najprívetivejší pre širokú verejnosť, nakoľko Google zjednodušil testovanie Developer verzií a počúval hlas svojich fanúšikov pri implementácii nových funkcií. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Čakanie je však konečne u konca a internetový gigant dnes uvoľnil OTA aktualizáciu pre svoje Nexus zariadenia. Menovite sa jedná o Nexus 6P, Nexus 5X, Nexus 6, Nexus 9, Nexus Player, Pixel C a Android One. Na všetky tieto zariadenia boli oficiálne rozoslané balíčky s aktualizáciou. Samozrejme, neznamená to, že aktualizáciu obdržíte ihneď a môže trvať aj niekoľko dní, kým sa nový Android 7.0 Nougat dostane aj na Slovensko. Ak sa vám nechce čakať, môžete si stiahnuť a nainštalovať inštalačný balík manuálne. Veľa zmien oproti poslednej Developer Preview nenastalo a jedná sa len o stabilnejšie vydanie.

TIP: Google vydal poslednú Developer Preview verziu Androidu 7.0 Nougat

android-nougat-nahlad

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
100%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]
 • Noob

  mozme sa spytat co znamena to OTA ?

  • Chao

   „Over the air“. Zjednodušene príde ti notifikácia, ktorá ťa vyzve na stiahnutie aktualizácie. Prípadne si to môžeš vyskúšať v Nastavenia => Informácie o telefóne => Aktualizácia systému.

  • Kubo102030

   Over-the-air

  • Michal Baška

   Znamená to Over the Air -> Je to spôsob uvoľňovania update. zahŕňa množstvo metód. napr. mobilné dáta, wifi, stiahnutie balíka do PC a následná inštalácia manuálne. Najčastejšie sa pod OTA rozumie že ti na telefón príde oznámenie že je k dispozícií nový update. A ty sa rozhodneš kedy aktualizuješ

  • neiom

   over-the-air update, aktualizácia po vzduchu(doslovne)

  • medko

   Over the air update

 • Matus

  Že si to môžeš aktualizovať cez wifi z mobilu, nemusíš pripájať mobil k PC

 • Matus

  Že si to môžeš aktualizovať priamo cez mobil pripojený na wifi, nemusíš pripájať mobil k PC