Viaceré čínske spoločnosti nám už neraz dokázali, že skvelý smartfón nemusí nutne stáť cez 300 €. On totiž nemusí stáť ani viac ako 100 €. Najnovšie nám to dokazuje počin od spoločnosti Ulefone, ktorá niekoľko dní dozadu uviedla na trh novinku s názvom Ulefone S8 Pro.

Tento smartfón nesie označenie podobné tomu, ktorým disponuje aj najnovšia vlajková loď Samusungu. Napriek tomu sa však žiadna výrazná podobnosť medzi týmito zariadeniami nenachádza, čo ostatne vidieť už na prvý pohľad. Novinka od spoločnosti Ulefone disponuje originálnym dizajnom hliníkovo-plastovej konštrukcie. Hodnotnejší z materiálov drží pokope všetky komponenty, nakoľko je z neho vyrobený rám. Spomínaný plast sa tak dostal len na zadnú stranu, pričom je po bokoch príjemne zaoblený.

Ulefone S8 Pro
zdroj fotografií: Ulefone

Túto zadnú stranu samozrejme zdobí logo výrobcu a nachádza sa na nej aj skener odtlačkov prstov, duálny LED blesk a taktiež duálny 13 MPx fotoaparát s clonou f/2.2. Ten je najväčšou pýchou celého zariadenia, nakoľko dokáže vytvárať nadpriemerné zábery s jedinečným bokeh efektom. Zahanbiť sa však nenechá ani predný selfie snímač, ktorý vytvára 5 MPx fotografie a opäť mu pritom dopomáha clona f/2.2 spolu s predným LED bleskom. Pod týmto snímačom sa nachádza 5,3-palcový HD displej, na ktorom je zobrazované prostredie systému Android 7.0 Nougat.


zdroj fotografie: Ulefone

Po stránke hardvérových parametrov sa dostalo na 4-jadrový procesor MT6737 od spoločnosti MediaTek. Tomu asistuje akcelerátor Mali-T720 a pri multitaskingu sa zase Ulefone S8 Pro spolieha na 2 GB RAM pamäte. Iste, nejedná sa o žiadnu hernú mašinu s najmodernejšími a najvýkonnejšími parametrami, no na prehliadanie sociálnych sietí, prezeranie videí a fotografovanie rozhodne postačí. Tento prístroj ako jeden z mála na trhu ponúka vymeniteľnú 3000 mAh batériu, pričom je samozrejmosťou aj DualSIM funkcionalita s podporou slovenských LTE sietí.


zdroj fotografie: Ulefone

Predobjednať Ulefone S8 Pro za 67 €
Zľavový kupón BGUS8PRO

Nezabudlo sa ani na samostatný slot na microSD kartu, ktorý môže rozšíriť 16 GB interné úložisko o ďalších 128 GB. Keďže sa dnes už vôbec nejedná o samozrejmosť, nedá nám nespomenúť, že Ulefone S8 Pro disponuje klasickým 3,5 mm audio jack konektorom. Toto zaujímavé zariadenie je momentálne dostupné na predobjednávku za cenu 78 €, no po zadaní zľavového kupónu BGUS8PRO klesne na 67 €. Ostrý predaj započne 25. augusta, kedy sa zároveň začnú odosielať predobjednávky. Ak ťa teda tento prístroj zaujal, priprav si pre istotu aj ďalších 13 € na platbu DPH.

Kupón je možné aplikovať v košíku:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom