Čínsky trh ponúka veľké množstvo smartfónov s takou výbavou, ktorá by si zaslúžila omnoho vyššiu cenu. Medzi ne sa radí aj Ulefone Gemini Pro, ktorého cenu zrazil eshop TomTop na priam neuveriteľnú úroveň. 

Ulefone sa pri modeli Gemini Pro vybral „iPhonovou“ cestou, keďže jeho dizajn každému ihneď pripomenie smartfóny s logom nahryznutého jablka. Zvodné kovové telo si môžeš kúpiť, buď v čiernom, alebo lákavom červenom prevedení. Zobrazovací panel dodáva Sharp a disponuje 5.5-palcovou uhlopriečkou s tradičným FullHD rozlíšením. Väčšina čínskych smartfónov prichádza s procesorom od MediaTeku a Ulefone Gemini Pro nie je výnimkou. Avšak je použitý aktuálny top procesor MediaTek Helio X27 s desiatimi jadrami na maximálnej frekvencii 2,6 GHz. 4 GB pamäť RAM prináša bezchybný multitasking a 64 GB úložisko zas poskytuje dostatok priestoru pre súbory používateľa.

ulefone gemini pro
zdroj fotografie: Ulefone

Kúpiť Ulefone Gemini Pro za 229,99 €
Kupón UGPRO

Poteší aj prítomnosť Androidu 7.1.1 Nougat. Fotografie vytvára dvojica 13 MPx fotoaparátov na zadnej strane, a to konkrétne snímače Sony IMX258. Predný selfie fotoaparát produkuje fotografie v 8 MPx rozlíšení, no tie sú potom softvérovo upravené na 13 MPx rozlíšenie. O intuitívne odomykanie sa postará snímač odtlačkov prstov umiestnený na prednej strane a vďaka prítomnosti USB typu-C sa nemusíš starať o to, ktorou stranou kábel do smartfónu zapojíš. Výrobca sa rozhodol použiť aj samostatný Hi-Fi audio zosilňovač pre lepšiu kvalitu zvuku. Do tela sa vmestil 3680 mAh akumulátor.

ulefone gemini pro
zdroj fotografie: Ulefone

Cenovo vyzerá Ulefone Gemini Pro viac než zaujímavo. Jeho bežná cena totiž činí 269 €, no ty si ho teraz môžeš kúpiť za takmer polovicu! Každý deň 20, 21 a 22. júna budú totiž k dispozícii štyri, respektíve tri a tri kusy za cenu 143 €. Musíš teda byť rýchly a eshop sledovať vždy od 12:00, pretože presne o tomto čase sa cena zníži. Ak by si ho náhodou nestihol uchmatnúť za túto cenu, stále nemusíš smútiť. S použitím kupónu UGPRO sa ti totiž cena zníži na stále výborných 229,99 €. 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú