Ulefone Future ponúkne softvérové ovládacie tlačidlá spolu s podporou CyanogenMOD 13

banner-ulefone-power
Do bezrámikového smartfónu od Ulefone, Ulefone Future, sa vkladajú veľké nádeje. Pripravovaný klenot medzi smartfónmi tohto čínskeho výrobcu vzbudzuje medzi konkurentmi poriadny rešpekt. Smartfón sa bude pýšiť nejednou zaujímavou vlastnosťou. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Vzhľadom na použitie elegantného tela s bezrámikovou technológiou musí spoločnosť vymyslieť rovnako intuitívne ovládanie. Jedným z možných riešení sú softvérové ovládacie tlačidlá, ktoré síce uberajú z uhlopriečky displeja, no pri použití sa smartfón stane jednotným celkom a dizajn ostane nepoškodeným. Táto informácia však nebola oficiálne potvrdená a stále nie je vylúčené implementovanie fyzických ovládacích tlačidiel pod displejom. Kompletnú škálu funkcií softvérových tlačidiel si môžete prezrieť na videu nižšie.

Nadšenci komunitných ROM, medzi ktorými dlhé roky vládne slávny CyanogenMOD, môžu očakávať oficiálnu podporu pre Ulefone Future. Smartfón teda príde s alternatívnym systémom v podobe CyanogenMOD 13, ktorý je založený na Androide 6.0 Marshmallow a pre prípadných záujemcov ponúkne trochu odlišný zážitok ako mierne upravený „čistý“ Android priamo od Ulefone.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]
  • sakonn

    Pokiaľ tam nebude možnosť plného prispôsobenia softvérových tlačidiel je to nanič. Vybrať si zo 4 možností je lepšie ako nič ale napr na mojom OnePlus One pri niektorých custom ROMkách si tam môžem skoro čo chcem.