Ubuntu verzia Meizu Pro 5 na uniknutých záberoch

banner-mx5
Fanúšikovia operačného systému Ubuntu na mobilných zariadeniach majú v súčasnosti veľmi obmedzený výber, keďže tento OS si len ťažko nachádza cestu do kvalitných zariadení s výkonným hardvérom. To by sa však mohlo v blízkej budúcnosti zmeniť, keďže unikli fotografie Meizu Pro 5 práve s operačným systémom Ubuntu.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Meizu dlhodobo spolupracuje so spoločnosťou Canonical, ktorá prináša Ubuntu na mobilné zariadenia. Ich spoluprácu sme mohli vidieť aj pri Meizu MX4, ktorý prišiel aj vo verzii so spomínaným open-source OS.

Meizu MX4 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


6cb26641gw1f0jslj237aj20ci0m8jry

Bude sa však spolupráca opakovať aj pri vlajkovej lodi pre rok 2016? Uniknuté zábery Meizu Pro 5 s Ubuntu dávajú tušiť, že sa tak skutočne stane. Model by mal byť vybavený procesorom Exynos od Samsungu, veľkým displejom či snímačom odtlačkov prstov. Napriek tomu, že Canonical už má skúsenosti s portovaním Ubuntu na procesory Exynos (model Meizu MX3), dátum príchodu verzie pre Meizu Pro 5 môžeme len odhadovať.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Už počas štúdia na vysokej škole bol môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. S radosťou ich teraz testujem a najmä odhaľujem ich nedostatky. Zaujímam sa aj o témy ohľadom bezpečnosti dát a ochrany súkromia na internete. Moje postrehy a niečo zo súkromia môžeš sledovať aj na Instagrame a Twitteri (@l_u_p_t_i). E-mail: [email protected]