Ubisoft v uplynulých týždňoch rozdal tri vynikajúce tituly. Je teda dosť možné, že si niektorý z nich nestihol, čo ale našťastie nevadí, keďže spoločnosť ich momentálne ponúka ešte raz a navyše k ním prihadzuje aj drobný bonus v podobe free to play titulu.

Balíku hier rozhodne kraľuje druhý diel legendárnej série Assassin’s Creed, ktorý mnohí fanúšikovia ságy považujú za bezkonkurenčne najobľúbenejší. Veľkú rolu v hrateľnosti a atmosfére ako takej zohráva zasadenie príbehu do Talianska 16. storočia.

Jednou z najlepšie hodnotených 2D plošinoviek všetkých čias je piaty diel v Rayman sérii nesúci názov Legends. Hra kritikom utkvela v pamäti najmä vynikajúcou a ostrou grafikou, plynulou a odmeňujúcou hrateľnosťou plnou vtipu a excelentným soundtrackom.

Screenshot/Ubisoft

Trojicu veľkých hier uzatvára RPG s nádhernou umelecky poňatou grafikou, kde hlavný prím zohrávajú ťahové súboje čerpajúce inšpiráciu z japonských RPG klasík. Rovnako ako vyššie spomínaná dvojica hier aj Child of Light si odnieslo niekoľko prestížnych ocenení za osobitý vizuál, originálny prístup k hrateľnosti a príjemný hudobný podmaz.

Prečítaj si tiež
Epic Games Store rozdáva dve hry zadarmo. Musíš však splniť novú podmienku

K hrám sa tentokrát pridáva aj battle royale odbočka legendárnej RPG série Might & Magic. Ide o relatívnu novinku, ktorá spája osobité univerzum RPG ságy a moderný prístup k takzvanému žánru Auto Chess. V tomto prípade sa však hráč stretáva so 100 hráčmi, kedy iba jeden sa dokáže prebojovať dokonca.

Might & Magic: Chess Royale je free to play titul, takže je zadarmo už navždy. Ostatné tri hry si však na službe Uplay musíš aktivovať do 5. mája.

Pošli nám TIP na článokHry