Ubisoft v uplynulých týždňoch rozdal tri vynikajúce tituly. Je teda dosť možné, že si niektorý z nich nestihol, čo ale našťastie nevadí, keďže spoločnosť ich momentálne ponúka ešte raz a navyše k ním prihadzuje aj drobný bonus v podobe free to play titulu.

Balíku hier rozhodne kraľuje druhý diel legendárnej série Assassin’s Creed, ktorý mnohí fanúšikovia ságy považujú za bezkonkurenčne najobľúbenejší. Veľkú rolu v hrateľnosti a atmosfére ako takej zohráva zasadenie príbehu do Talianska 16. storočia.

Jednou z najlepšie hodnotených 2D plošinoviek všetkých čias je piaty diel v Rayman sérii nesúci názov Legends. Hra kritikom utkvela v pamäti najmä vynikajúcou a ostrou grafikou, plynulou a odmeňujúcou hrateľnosťou plnou vtipu a excelentným soundtrackom.

Screenshot/Ubisoft

Trojicu veľkých hier uzatvára RPG s nádhernou umelecky poňatou grafikou, kde hlavný prím zohrávajú ťahové súboje čerpajúce inšpiráciu z japonských RPG klasík. Rovnako ako vyššie spomínaná dvojica hier aj Child of Light si odnieslo niekoľko prestížnych ocenení za osobitý vizuál, originálny prístup k hrateľnosti a príjemný hudobný podmaz.

Prečítaj si tiež
Epic Games Store rozdáva dve hry zadarmo. Musíš však splniť novú podmienku

K hrám sa tentokrát pridáva aj battle royale odbočka legendárnej RPG série Might & Magic. Ide o relatívnu novinku, ktorá spája osobité univerzum RPG ságy a moderný prístup k takzvanému žánru Auto Chess. V tomto prípade sa však hráč stretáva so 100 hráčmi, kedy iba jeden sa dokáže prebojovať dokonca.

Might & Magic: Chess Royale je free to play titul, takže je zadarmo už navždy. Ostatné tri hry si však na službe Uplay musíš aktivovať do 5. mája.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom