Epic Games Store opäť rozdáva dve zaujímavé hry zadarmo, no tentokrát je postup odlišný. Web VG247 totižto uvádza, že na to, aby si si vedel hry zadarmo aktivovať, musíš zapnúť dvojfaktorovú autentifikáciu.

Epic myslí na bezpečnosť konzumentov tým, že sa im snaží predať myšlienku dvojfaktorovej autentifikácie. Epic Games Store pravidelne zásobuje hráčsku základňu hrami zdarma a inak tomu nie je ani teraz. Hráči však musia splniť jednoduchú podmienku – zapnúť si dvojfaktorové overenie.

Tieto pravidlá momentálne slúžia na zvýšenie bezpečnostných opatrení a aj keď to zdroj neuvádza, je dosť možné, že sa myšlienka v Epicu zrodila v závislosti od nedávneho hackerského útoku na účty Nintenda. Epic Games Store bude od teba vyžadovať dvojitú dávku bezpečnosti skrz SMS, mail alebo dedikovanú aplikáciu do 21. mája.

Tento minoritný krok tak budeš musieť vykonať v prípade, že si chceš aktivovať či už horor Amnesia: The Dark Descent alebo indie oddychovku s nádhernou grafikou Crashlands.

Epic Games Store/Screenshot

Amnesia: The Dark Descent je legendárna hororvá hra z roku 2010, ktorá sa vyznačuje desivou atmosférou prameniacou z opusteného hradu, logickými hádankami a pomerne zaujímavým, psychologicky zameraným príbehom.

Prečítaj si tiež
Prvý trailer na Assassin’s Creed Valhalla je tu. Odhaľuje unikátny príbeh

Dvojicu dotvára indie hra Crashlands, kde nedokážeme exaktne stanoviť žáner, keďže jej hrateľnosť pozostáva z prvkov prebraných z budovacích stratégií, adventúr, skákačiek a bojoviek. Hra rovnako kladie veľký dôraz na crating a RPG prvky, čo z nej robí unikátny titul hodný tvojej pozornosti.

Za zváženie stoja rozhodne oba tituly, ktoré sú zadarmo do 7. mája a v tvojej virtuálnej knižnici ostanú už navždy.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom