Jedno z najznámejších herných štúdií sveta, Ubisoft, spríjemňuje svojím fanúšikom vianočné obdobie a rozdáva dve herné pecky zadarmo. Nechýba pritom známy a obľúbený diel úspešnej série Assasin’s Creed.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Ubisoft rozdelil svoju ponuku do dvoch týždňov. Už teraz si môžeš stiahnuť prvý z darčekov, ktorým je kompletná edícia hry World in Conflict. Ide o strategickú hru zasadenú do obdobia studenej vojny, kde prevezmeš úlohu amerického dôstojníka a budeš veliť svojim jednotkám pri obrane územia.

Hra vyšla v roku 2007 a pozbierala veľmi dobré hodnotenia aj niekoľko ocenení. Titul si môžeš zdarma pridať do svojej knižnice na Uplay do 11. decembra. Ak to stihneš, ďalej už nie sú žiadne obmedzenia a k hre dostaneš plný prístup natrvalo.

Na asasínov si nastav pripomienku

Druhá herná pecka, ktorá sa do ponuky dostane budúci týždeň, je úspešný titul Assasin’s Creed IV: Black Flag. Túto hernú sériu netreba zvlášť predstavovať, pretože známy príbeh súboja asasínov proti Templárom pozná snáď každý.

Nenechaj si ujsť
Legendárna Mafia je späť! Nájdeš ju na Steame, a to aj s originálnym dabingom

Navyše diel Black Flag je jeden z najobľúbenejších a najlepších z celej série. Takže pokiaľ chceš mať túto pecku zdarma na svojom počítači, nastav si na obdobie 11. až 18. decembra pripomienku a navštív stránky Ubisoftu. Aj v tomto prípade platí, že ak si pridáš hru do svojej knižnice, získaš k nej neobmedzený prístup.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
94%
Páči sa mi to
6%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Už počas štúdia na vysokej škole bol môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. S radosťou ich teraz testujem a najmä odhaľujem ich nedostatky. Zaujímam sa aj o témy ohľadom bezpečnosti dát a ochrany súkromia na internete. Moje postrehy a niečo zo súkromia môžeš sledovať aj na Instagrame a Twitteri (@l_u_p_t_i). E-mail: [email protected]