Pomocou 3D tlačiarní je možné vytárať zaujímavé výtvory, s ktorými si môžeš skrášliť svoju domácnosť, prípadne vytvoriť originálny doplnok. Nemusíš sa pritom trápiť ani s návrhom daného predmetu. Na internete nájdeš kopec šablón, ktoré len jednoducho zadáš do programu a o všetko sa postará samotná tlačiareň.

Nie je tomu tak dávno, kedy 3D tlačiarne boli výsadou len tých majetnejších. Doba však pokročila a s ňou aj ceny, ktoré sú dnes oveľa prijateľnejšie a slušnú tlačiareň si dnes už môže dovoliť hocikto. Dnes tu pre teba máme 3 najpredávanejšie kúsky, ktoré majú skvelé hodnotenia a pritom tvoju peňaženku nezruinujú. Obrovskou výhodou okrem nízkej ceny je aj možnosť dodania bez akýchkoľvek ďalších poplatkov. Stačí, ak v objednávke po zadaní tvojej adresy vyberieš dopravu EU Express a o nič ďalšie sa nestaráš.

ANET A8

Cena: 135 €

Základný model, ktorý ti umožní vstup do sveta 3D tlače. Podporuje materiály ABS, PLA, drevo, PVA a PP. Obsluha tlačiarne je veľmi jednoduchá a zvládne to aj začiatočník. Podporuje systémy Windows, macOS a aj Linux. Rýchlosť tlače je 100 mm/s a presnosť je až 0,012 mm. Súčasťou je aj informatívny displej, na ktorom môžeš vidieť aktuálne nastavenia a parametre.

Kúpiť 3D tlačiareň ANET A8 za 135 €

JGAURORA A5

Cena: 296 €

Pokročilejšie zariadenie, ktoré prichádza s oveľa lepším dizajnom a väčším a lepším displejom. Vytvorená je z kvalitného hliníka, ktorého dopĺňajú sklenené prvky. Vďaka podpore SD kariet a USB umožňuje aj offline tlač. Rýchlosť tlače je nastaviteľná od 10 – 150 mm/s. Podporované sú všetky systémy Windows od XP a vyššie.

Kúpiť 3D tlačiareň JGAURORA A5 za 296 €

Creality3D CR-10

Cena: 368 €
Zľavový kupón: HSC4thD182

Táto tlačiareň je špeciálna tým, že je tzv. DIY, čo znamená, že predtým než ju budeš môcť používať, musíš si ju najprv sám zložiť. Niektoré jej časti si môžeš dokonca aj vytlačiť. Vďaka tomuto procesu budeš presne vidieť, ako tlačiareň funguje a čo všetko obsahuje. Tlač je veľmi presná a rýchla – 150 mm/s.  Rovnako podporuje čítanie z SD karty aj USB.

Kúpiť DIY 3D tlačiareň Creality3D CR-10 za 368 €
Použi kupón HSC4thD182

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom