Tri zariadenia Meizu sa objavili v TENAA, malo by ísť o Meizu MX6 a dve varianty Metal 2

banner-pro-5
Meizu má za sebou celkom rušný mesiac, keďže predstavili až 3 novinky, vrátane vlajkovej lode Meizu Pro 6. Je veľmi pravdepodobné, že tento rok nejde o posledné predstavené modely tohto výrobcu. Certifikáciou TENAA prešli tentoraz ďalšie 3 zariadenia a tak správy o tom, že Meizu tento rok prinesie až 7 zariadení naberajú čoraz reálnejšie kontúry.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Tri zariadenia Meizu sa objavili na stránke známej certifikačnej agentúry TENAA, žiaľ tentoraz sme sa kompletné špecifikácie modelov nedozvedeli. Avšak, už len samotné zaradenie smartfónov do zoznamu certifikovaných zariadení dáva tušiť, že čoskoro sa toho dozvieme oveľa viac. Zatiaľ si musíme vystačiť s čiastočnými údajmi. Certifikáciou prešli modely s kódovým označením L681M, L681Q a Y685M. Je jasné, že v prípade prvých dvoch mien pôjde o rovnaký model v rozdielnych verziách a malo by ísť o Meizu Metal 2. Zatiaľ čo posledné kódové označenie zrejme ukrýva model Meizu MX6.

Meizu MX5 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>Doteraz uverejnené dohady o Meizu MX6 spomínajú napríklad procesor Helio X20 spoločne s 3/4 GB RAM a 5,5-palcovým FullHD displejom. V zariadení sa má objaviť aj 4000 mAh batéria a 21 MPx fotoaparát. Cena sa má pohybovať na úrovni 266 € za najvýkonnejší model so 4 GB RAM a 64 GB ROM. Nedávno sa na internete objavila aj fotografia údajného MX6, ktorá zobrazuje zadnú stranu zariadenia .O Meizu Metal 2 zatiaľ nie je známych veľa detailov.

mx6-leaks

Údajná fotografia Meizu MX6

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Už počas štúdia na vysokej škole bol môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. S radosťou ich teraz testujem a najmä odhaľujem ich nedostatky. Zaujímam sa aj o témy ohľadom bezpečnosti dát a ochrany súkromia na internete. Moje postrehy a niečo zo súkromia môžeš sledovať aj na Instagrame a Twitteri (@l_u_p_t_i). E-mail: [email protected]