Keď sa v minulom roku hviezda seriálu Stranger Things, David Harbour vyjadril v zmysle, že tretiu sériu uvidíme až v priebehu roku 2019, mnoho ľudí dúfalo, že sa jedná len o žart.

Tretia séria veľmi úspešného seriálu Stranger Things od Netflixu však skutočne príde až o rok. Potvrdila to viceprezidentka spoločnosti Cindy Holland. Fanúšikov však uistila, že to za to čakanie bude stáť. Zverejnený bol tiež trailer na novú sezónu, ktorý je v podobe reklamy na nové nákupné centrum v meste, kde sa dej seriálu odohráva.

Rozsiahlejšie efekty si vyžadujú viac času

Za rozhodnutím o tom, kedy vyjde nová séria stoja hlavne samotní tvorcovia Matt a Ross Duffer. Chcú totiž divákom priniesť čosi väčšie a lepšie než to, čo videli doteraz. Scény sú tak logicky náročnejšie a trvá dlhšie, než sa natočia. A to si prirodzene vyberá svoju daň. Prítomné budú aj oveľa rozsiahlejšie špeciálne CGI efekty. Natáčanie je momentálne už v plnom prúde a zatiaľ všetko ide tak, ako bolo naplánované.

Vyzerá to tak, že v budúcom roku sa máme na čo tešiť. Okrem novej série Stranger Things, sa dočkáme aj poslednej série Game of Thrones či nových dielov Rick and Morty, Peaky Blinders, True Detective či Fargo. Rok 2019 tak bude nabitý obrovskými seriálovými peckami a rozhodne nehrozí, žeby si nemal čo pozerať.

Nenechaj si ujsť!
Toto sú všetky úspešné seriály Netflixu, ktoré sa dočkajú pokračovania

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom