Veľa z nás sa tešilo na akciu Comic-Con v San Diegu práve kvôli novému traileru na film Venom. Ako sme sa však dozvedeli, nové ukážky mali možnosť vidieť iba tam prítomní diváci. Do sveta sa tak dostal iba zaujímavý popis traileru, ktorý nájdete rozpísaný na tomto odkaze.

V skratke sme sa však dozvedeli, že Venom nebude jediným symbiotom vo filme a taktiež nebude nosiť pavúčí symbol na jeho hrudi. Každopádne, včera začala po internete kolovať správa, že by sme sa už dnes mali dočkať nového traileru. Naozaj sa tak stalo a po viac ako 10 dňoch od akcie nám štúdio Sony prináša tretí trailer.

Tretí trailer na film Venom je tu

Nová ukážka hovorí jasnou rečou – Pôjde o naozaj násilný, temný, no zároveň vtipný film. Aj samotný režisér Ruben Fleischer (Zombieland) potvrdil fakt, že pôjde o film, v ktorom nebude žiaden hrdina. Hlavným záporákom teda nebude Carnage, ako si mnoho z vás myslelo. Proti Venomovi sa totižto postaví symbiot s menom Riot, ktorého hostiteľom bude herec Riz Ahmen (Rogue One: A Star Wars Story). Ten si vo filme strihne postavu Carltona Drakea, lídra organizácie Life Foundation. Samotný Venom taktiež nebude žiadnym hrdinom, ide predsa o postavu, ktorá sa pokúša odkusnúť hlavy. Určite však pôjde o menšie zlo, lepšie povedané antihrdinu.

Vo filme je obsadený aj známy herec Woody Harrelson, ktorý by si mal zahrať práve Carnagea. Uvidíme ho iba na chvíľu a bude slúžiť ako nadstavba pre pokračovanie? Na túto otázku nám bohužiaľ neodpovedá ani nový trailer.

Vo filme sa samozrejme neukáže ani Spider-Man, pričom túto informáciu potvrdil aj samotný režisér. Viac teda zistíme už onedlho, presnejšie 4. októbra 2018, kedy sa Venom ukáže v slovenských kinách. Tak čo, tešíte sa na vôbec prvý spin-off zo sveta Spider-Mana?

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom