Jedným z najočakávanejších filmov tohto roka je bezpochyby uzatvorenie trilógie so Spider-Manom a Tomom Hollandom v hlavnej úlohe. Po viacerých klebetách posledných týždňov tu konečne máme aspoň jednu oficiálnu informáciu odhaľujúcu oficiálny názov filmu. Video je dostupné na YouTube kanále IGN.

Filmári prezradili pomenovanie snímky komickým videom s hereckou trojicou v hlavnej úlohe – Hollandom, Batalonom a Zendayou. Tí diskutujú o probléme hlavnej hviezdy, ktorá sa v minulosti niekoľkokrát nezdržala a prezradila dôležité spoilery nadchádzajúcich filmov.

Po krátkej hranej scénke sa vo finále kamera zastaví na tabuli s nápisom Spider-Man: No Way Home. Len pre pripomenutie, Holland v roku 2018, teda rok pred vydaním pokračovania Ďaleko od domova, prezradil na osobnom Instagrame názov tohto filmu. Správa samozrejme okamžite preletela internetom a písali sme o nej aj my.

Vo videu si môžeme všimnúť hneď dve veci, a teda, že už tretí film sa bude držať zabehnutej tradície zakomponovania slova domov (home) do nadpisu a ďalších, pravdepodobných názvov. Či ale autori naozaj zvažovali názvy ako Home Sweet Home, Stay at Home alebo Homerun je skôr nepravdepodobné.

Bude mať chaotické univerzum WandaVision dopad na nový film?

IGN sa medzitým pozrelo bližšie na krátke, na prvý pohľad moc nehovoriace video. Na základe ich teórie dôjde k akémusi prepojeniu s aktuálnym seriálovým hitom Disney+, WandaVision. Dôvodom týchto tvrdení sú hneď niekoľké hexagonálne útvary na tabuli, nabádajúce k myšlienke, že The Hex by si mohol nemalú úlohu strihnúť aj v očakávanom filme.

IGN

Tom Holland prednedávnom klebety o prítomnosti Tobey Maguira a Andrew Garfielda v novinke vyvrátil. To ale neznamená, že aj tak nemôže dôjsť k multiverznému filmu a práve vyššie spomínaná teória tomu hrá do karát. Samozrejme, ide iba o domnienky jediného portálu, no Wandu Maximoff by sme si rozhodne vedeli predstaviť po boku Petera Parkera.

Spider-Man: No Way Home je aktuálne naplánovaný na 17. december, pričom Facebookový post upozorňuje, že snímka bude dostupná len v kinách. Či ide o priamu provokáciu konkurenčného DC, vydávajúceho svoje projekty tento rok zároveň aj na HBO Max, necháme na každého fantázii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom