Bál si sa, že tento rok nás nečaká nič špeciálne? Vlani začiatkom roka všetky kiná ovládol malinký nízkorozpočtový filmík Get Out. Teraz však takýto film na obzore snáď ani nie je. Ak ale čakáš na nejakého šampióna, ktorý opäť pojme nejakú tému jedinečne, si na správnej adrese. Štúdio Annapurna Pictures totižto práve vydalo prvý trailer, k pravdepodobne jednému z najzaujímavejších filmov roka.

Že si o Sorry To Bother You ešte nepočul? Nebojte, ani my. I keď, ak sledujete rôzne správy ohľadom filmových festivalov, niečo si mohol započuť. Film je od kritikov hodnotený zatiaľ veľmi dobre. Prečo ich ale toľko upútal? Ide totižto o ďalší film, ktorý sa zaoberá rasizmom v Amerike. Od Get Out sa však líši asi všetkým. Nie, nečakaj mysteriózny thriller, ktorý už hraničí s hororom. Pri Sorry To Bother You by si sa mal smiať.

Presne tak, mladý Cassius Green, ktorý je zhodou okolností černoch objavil recept na úspech. Keďže pracuje v telemarketingu, zistil, že úspech príde vtedy, ak začne používať svoj “biely hlas”. Áno, bizarný nápad, no funguje už v tomto traileri. Čo viac k tomu dodať, asi už nič? Za zmienku určite stojí už len perfektný casting, ktorý pozostáva z mien: Lakeith Stanfield (David Cross ako jeho biely hlas), Tessa Thompson, Jermaine Fowler, Omari Hardwick (Patton Oswald ako jeho biely hlas), Terry Crews, Danny Glover (Steve Buscemi ako jeho biely hlas), Steven Yeun a Armie Hammer. Film do amerických kín dorazí už v júli, či sa však dostane aj ku nám to je veľmi otázne. Ak áno, tak pravdepodobne s niekoľkomesačným omeškaním.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom