Xiaomi Mi Band sa stal v minulosti veľmi obľúbeným fitness náramkom vďaka svojmu minimalistickému dizajnu, no hlavne skvelej cenovke. Jeho najnovšia iterácia Mi Band 4 prinesie farebný displej a ďalšie skvelé funkcie.

Doposiaľ kolovalo internetom málo informácii o fitnes náramku Xiaomi Mi Band 4. Boli medzi nimi aj obrázky reálneho zariadenia či informácie z certifikácií. Doteraz však tieto obrázky zobrazovali náramok s vypnutým displejom. Zdá sa ale, že konečne sa k nám dostali obrázky, ktoré zariadenie zachytávajú so zapnutým displejom a odhaľujú ďalšie novinky.

Farebný displej v rovnakom tele

Na uniknuté obrázky upozornil portál Gizchina s tvrdením, že pochádzajú z analýzy aplikácie Mi Fit. Ak sa na ne pozrieme, môžeme vidieť farebný displej, ktorý sa v prípade Mi Bandov objaví vôbec po prvýkrát. Celkový dizajn je takmer úplne totožný s predchádzajúcim modelom, no celkové rozmery sa môžu mierne líšiť.

Obrázky tiež naznačujú nové funkcie, akými je napríklad hlasový asistent. Pevne veríme, že ten bude dostupný nielen v domovskej Číne, ale aj na globálnom trhu prostredníctvom Google Asistenta. Ďalšou šikovnou funkciou je ovládanie hudby, ktoré bolo doteraz možné vďaka aplikáciám a úpravám tretích strán. Stále však ide o úniky, takže ich treba brať s rezervou.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom