Nájsť dokonalý pár slúchadiel je naozaj ťažkým orieškom, pretože každému používateľovi vyhovujú iné vlastnosti. Do popredia sa však v posledných rokoch dostávajú bezdrôtové slúchadlá, ktoré neustále vylepšujú svoje technológie, aby ponúkli ešte kvalitnejší zážitok z počúvania hudby aj bez 3,5 mm jacku. V našej redakcii sme teraz vybrali najlepšie bezdrôtové slúchadlá, ktoré kombinujú skvelé funkcie, aby potešili ušné bubienky každého milovníka hudby.

Človek je tvor pohodlný a rovnako ako v iných prípadoch, chceme mať pri počúvaní muziky na ušiach čo najlepšie slúchadlá. Pravdaže, nie každý je ochotný za najvyspelejšie modely minúť tisícky eur, no špičkovú kvalitu zvuku nájdeme aj za menej peňazí. Pritom platí, že dnes už mnohé slúchadlá fungujú na princípe Bluetooth pripojenia, ktoré zbavuje používateľa nočnej mory v podobe zamotaného kábla.

Moderné smartfóny tiež už nemávajú často vo svojej výbave 3,5 mm jack, a tak sú bezdrôtové slúchadlá ideálnym prostriedkom pre počúvanie hudby, pokiaľ nechceme so sebou stále nosiť rôzne redukcie. Ak sa teda aj ty obzeráš po novom páre kvalitných slúchadiel bez kábla, máme pre teba zopár tipov, ktoré ti pomôžu s rozhodovaním.

Sony WH-1000XM3

Cena: od 349 €

Kúpiť slúchadlá Sony WH-1000XM3 za 349 €

Sony tento rok predstavilo vylepšeného nástupcu svojich bezdrôtových slúchadiel WH-1000XM2, ktorý dostal ešte lepšie vlastnosti. Modelová rada tohto príslušenstva sa vždy vyznačovala prémiovými špecifikáciami a kvalitou, ktorú nový pár s označením WH-1000XM3 povyšuje na ešte vyššiu úroveň. S moderným USB-C portom, dlhšou výdržou batérie a špičkovým podaním zvuku sú tieto bezdrôtové japonské slúchadlá jednými z najlepších, ktoré si dopraje ten, komu na kvalite hudby naozaj záleží.

Beyerdynamic Aventho Wireless

Cena: od 389 €

Kúpiť slúchadlá Beyerdynamic Aventho Wireless za 389 €

Ďalším našim adeptom na najlepšie bezdrôtové slúchadlá sa stal produkt od renomovaného nemeckého výrobcu Beyerdynamic, ktorý si na kvalite rozhodne potrpí. Spokojnosť zákazníka splnia všetky atribúty modelu Aventho Wireless, ktorý ponúka retro dizajn s prémiovými materiálmi, vďaka čomu si ich majiteľ nebude chcieť dať dole z hlavy. Za kvalitu sa však pripláca, o čom svedčí aj cenovka týchto špičkových nemeckých slúchadiel.

AKG N60 NC Wireless

Cena: od 189 €

Kúpiť slúchadlá AKG N60 NC Wireless za 189 €

Zobraziť celú galériu (6)
AKG Acoustics/YouTube

Z trocha lacnejšieho súdka sme vybrali pre menej náročných používateľov bezdrôtové skladacie slúchadlá od AKG, ktoré sa napriek nižšej cene vyznačujú skvelým zvukom a kompaktnosťou, vďaka čomu sa zmestia aj do väčšieho vrecka. Podobne ako u modelu od Sony, ani v tomto prípade nechýba technológia tlmenia okolitého hluku, ktorá nemá vplyv na kvalitu reprodukovanej hudby. Aj za menej peňazí sa tak dá zohnať veľa dobrej muziky.

Apple AirPods

Cena: 159 €

Na trhu s bezdrôtovými slúchadlami si poriadny podiel ukrojili aj AirPods od Apple, ktoré si obľúbili mnohí fanúšikovia značky. Tento pár však nie je určený len pre majiteľov iPhonov. Elegantný minimalistický dizajn spojený so skvelým zvukom si môže dopriať každý. S týmito slúchadlami navyše prichádza aj užitočné púzdro, ktoré v sebe skrýva vstavanú batériu, aby tak mali AirPody stále dostatok šťavy pre prehrávanie hudby či počúvanie príkazov pre asistenta Siri.

QCY Q29 Pro

Cena: 32 €

Kúpiť bezdrôtové slúchadlá QCY Q29 Pro za 32 €
Bezpečný nákup vo FonTech Shope

Pre milovníkov športových aktivít sú omnoho vhodnejšie malé, nenápadné slúchadlá, ktoré skvelo držia v uchu a dokážu podať očakávaný výkon a potlačiť okolitý hluk. Prepínanie pesničiek je možné priamo na slúchadlách, vďaka čomu nebude treba stále vyberať smartfón z vrecka. So širokým frekvenčným rozsahom si tak používateľ vypočuje všetku obľúbenú hudbu aj pri náročnejších aktivitách, kedy mu nebude vďaka bezdrôtovému Bluetooth pripojeniu zavadzať žiaden kábel.

Xiaomi Bluetooth Slúchadlá

Cena: 56 €

Kúpiť bezdrôtové Xiaomi Bluetooth slúchadlá za 56 €
Bezpečný nákup vo FonTech Shope

Čo by to bol za výber, pokiaľ by sme nespomenuli aj slúchadlá od známeho čínskeho výrobcu, Xiaomi. Presne tak, táto spoločnosť sa angažuje aj v tomto segmente, kde ponúka niekoľko skvelých bezdrôtových slúchadiel. Tento kúsok je vhodný pre pohodlné nosenie a počúvanie pri cestovaní vlakom či autobusom, ale tiež pri športe. Vďaka magnetickým koncovkám sa nestane, aby slúchadlá pri behu spadli z krku používateľa a veľká batéria sa zasa postará o výdrž až 8 hodín na jedno nabitie. Nesmieme zabudnúť ani na skvelý zvuk či výbornú cenu.

Xiaomi Mi Headphones 2. Generácia

Cena: 100 €

Kúpiť bezdrôtové Xiaomi Mi Headphones 2. generácie za 100 €
Bezpečný nákup vo FonTech Shope

Výber bezdrôtových slúchadiel uzatvára náhlavný pár od Xiaomi vo svojej 2. generácii. Už za menej ako 100 € si tak môže používateľ prostredníctvom kvalitných driverov a pohodlných vankúšikov vychutnať skvelý zvuk. Okrem toho sa nezabudlo ani na vysokokvalitný mikrofón, s ktorým bude hlas pri volaniach oddelený od okolitého hluku. Čerešničkou na torte je skladacia konštrukcia a kompaktnosť, vďaka čomu si môžeš tieto Xiaomi slúchadlá brávať so sebou kamkoľvek.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom