Nové vlajkové lode z dielne Huawei uvidíme už o pár dní, presnejšie 26. maraca. Na internet sa už dostalo množstvo únikov informácií, no tie dnešné pochádzajú z relevantného zdroja – rovno z benchmarkového webu Geekbench.

Na nové informácie ohľadom zariadení Hauwei P40 upozornil portál Gizchina. Zariadenie, ktoré sa objavilo v benchmarku Geekbench, nesie kódové označenie „Huawei ELS-NX9“ a jednať by sa malo o výkonnejší Pro model P40-ky.

Twitter/evleaks

Z benchmarku vieme vyčítať, že zariadenie bude osadené 8-jadrovým procesorom Kirin 990 s podporou 5G a základným taktom 1,95 GHz. Veľkosť operačnej pamäte RAM dosahuje podľa benchmarku 8 GB.

Z ostatných špecifikácií sa zatiaľ hovorí, že P40 Pro príde so štvoricou Leica Ultra Vision snímačmi fotoaparátu s 50, 40 a 12 MPx senzormi, ktorý doplnia 3D a ToF jednotky pre lepšiu prácu s fotografiami. K dispozícii by mal byť až 50-násobný hybridný zoom. Predná kamera dosiahne rozlíšenie 32 MPx a bude osadená v 6,5″ zaoblenom displeji.

Geekbench/Screenshot

Batéria dostane kapacitu 4200 mAh s podporou 40 W rýchleho nabíjania cez kábel. Klasická P40-ka by mohla dostať trojitú zadnú kameru s 50, 16 a MPx snímačmi, ktoré poskytnú 30-násobné digitálne priblíženie. Veľkosť displeja by mala v tomto prípade dosahovať 6.1″ a kapacita batérie menších 3800 mAh.

Potvrdenia, alebo vyvrátenia týchto informácií, rovnako ako aj všetky ostatné špecifikácie noviniek z dielne Huawei sa dozvieme už o štyri dni počas online prenosu čínskeho výrobcu.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom