Po vydarenom reparáte Justice League má Warner Bros. šancu na ďalší úspešný filmový zárez. Už v lete sa ku nám dostane nový Suicide Squad s hviezdnym obsadením, ktorý práve dostal prvý poriadny trailer.

Ten približuje dejové zasadenie, predovšetkým však dáva priestor zvráteným zloduchom so superschopnosťami, ktorí sú ako členovia Task Force X vyslaní do Južnej Ameriky, aby tu zničili supertajné laboratórium z nacistickej éry.

Čítal si už? 
The Suicide Squad nemusí byť totálny odpad. Warner Bros. do produkcie údajne takmer vôbec nezasahovali

O réžiu filmu sa stará James Gunn, ktorý si renomé v posledných rokoch vybudoval predovšetkým dvojicou dielov Strážcovia Galaxie, pripravovaná snímka však bude vďaka R-kovému ratingu podstatne drsnejším kúskom, čo nakoniec potvrdzuje aj vôbec prvá plnohodnotná upútavka.

Hviezdna zostava

Aj napriek tomu, že niektoré z kľúčových úloh si v novinke zopakujú protagonisti rovnomenného, nie najlepšie prijatého, filmu z roku 2016, nový Suicide Squad s ním nebude súvisieť. Pôjde totiž o jeho nezávislé pokračovanie a v rámci DC Extended Universe samostatný film.

V hlavných úlohách tak opäť uvidíme vynikajúcu Margot Robbie ako Harley Quinn, Joela Kinnamana v role Rick Flaga či Jaia Courtneyho ako kapitána Boomeranga.

Ku nim v novom filme pribudnú nemenej hviezdne mená. Za mnohé spomeňme Idrisa Elbu v úlohe Bloodsporta, Nathana Filliona ako T.D.K. či Johna Cenu ako Peacemakera, nemilosrdného zabijaka bojujúceho za svetový mier.

Prečítaj si aj
S experimentom je koniec. HBO nebude pokračovať vo vydávaní filmov na HBO Max v deň ich premiéry

O tejto postave zároveň budeme v budúcnosti ešte počuť, keďže Peacemaker sa na HBO Max dočká aj vlastného seriálu. Zároveň vo filme uvidíme aj Silvestera Stalloneho.

Herecké obsadenie je teda viac než atraktívne, uvidíme teda, či fanúšikovia víziu James Gunna v lete skutočne docenia. Premiéra komiksovej novinky je naplánovaná na 6. augusta, film bude v rovnaký deň dostupný aj na streamovacej službe HBO Max, ktorá v druhej polovici tohto roka príde aj na Slovensko.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom