Neuveriteľné sa stáva skutočnosťou a dobrodružná novinka Uncharted sa po desiatich rokoch odkladov a výmene siedmych režisérov na budúci rok konečne dostane do kín.

Filmová novinka inšpirovaná rovnomennou hernou predlohou sa teraz uvádza v druhom traileri, ktorý do bodky spĺňa definíciu epického dobrodružstva – má exotické prostredie, hromadu bláznivých nápadov (lietajúce fregaty sme vo filme naozaj ešte nevideli), sympatické herecké osadenstvo i atraktívnu vizuálnu stránku.

Na čom si užiješ dokonalý zvuk s OLED televízorom?

Kúp si televízor OLED spolu so soundbarom alebo WiFi reproduktorom a získaj cashback vo výške nákupnej ceny audio produktu späť.

POZRI SI CELÚ–>PONUKU<–

V hlavnej úlohe sa vo filme predstaví Tom Holland ako mladý dobrodruh i hľadač pokladov Drake, ktorého do remesla zaúča nevyspytateľný veterán Sully v podaní Marka Wahlberga.

Dvojica sa spoločne vydáva hľadať starodávny poklad, na výprave ale zďaleka nebudú jediní a predbehnúť sa ich snaží Antonio Banderas v role boháča a hlavného záporáka filmu. Fanúšikovia hernej predlohy ocenia aj prítomnosť Chloe, s ktorou má herný Drake bohatú históriu.

V úspech prichádzajúcej novinky kvôli problematickej produkcii a častej zmene režisérov, scenárov i samotných hercov, momentálne verí azda len málokto, trailer však vôbec nevyzerá zle a sľubuje prinajmenšom také dobrodružstvo, na aké sú fanúšikovia zvyknutí aj zo samotných hier.

TMDB

Nádej, že Uncharted neskončí len po jednom filme (herná séria sa dočkala štyroch hlavných dielov a dvoch spin-offov) živí predovšetkým prítomnosť Toma Hollanda, ktorý momentálne v Spider-man: No Way Home v kinách búra rekordy.

Úplne márne to nie je ani s režisérom, ktorým je Ruben Fleischer a v minulosti zaznamenal veľký úspech napríklad s komiksovkou Venom. O niečo horšie už to však bolo s pokračovaním Zombieland, z ktorého sa vykľul komerčný prepadák.

Uncharted v slovenských kinách štartuje 17. februára, film dostal rozpočet 120 miliónov dolárov, uvidíme teda, či sa investícia štúdia Sony do filmu vyplatila.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú