Už zajtra knižnicu čerstvej streamovacej služby Disney+ u nás obohatí najzárobkovejší film tohto roka, Doctor Strange: V mnohovesmíre šialenstva. Fanúšikovia Marvelu si ho na novej platforme pozrú aj s dabingom, a to rovno v 4K rozlíšení s podporou HDR.

Film bude predplatiteľom služby k dispozícii od ranných hodín, pozrieť si ho budeš môcť so slovenským aj českým dabingom, prípadne v originálnom znení. Samozrejmosťou bude aj UHD rozlíšenie s podporou HDR, k dispozícii však bude aj verzia IMAX Enhanced ponúkajúca pokročilú kvalitu obrazu a zvuku.

TMDB

Tešil sa skvelej odozve

Doctor Strange: V mnohovesmíre šialenstva v slovenských kinách štartoval len začiatkom minulého mesiaca a v kinách sa prestal premietať iba pred pár dňami. Celosvetovo film zarobil 880 miliónov dolárov, čo z neho robí najúspešnejšiu filmovú novinku tohto roka.

Nový Doctor Strange si výborne viedol aj v hodnoteniach recenzentov či samotných divákov, aj keď skalní fanúšikovia novinke niektoré veci nevedeli odpustiť. Venujeme sa im aj v našej recenzii.

Čítal si už? 
Slováci o nich netušia. Toto je 12 skvelých tipov, ktorými si vylepšíš Disney+

Iné pravidlá ako na HBO Max

Podobne ako HBO Max, aj Disney bude svoje veľkofilmy krátko po premiére uvádzať aj na svojej platforme Disney+. Na rozdiel od HBO Max však Disney presne neupresňuje, kedy presne svoje snímky do obsahu Disney+ zaradí.

HBO filmy uvádza 45 dní od ich premiéry, Disney si podmienky pre každý film určuje individuálne. Eternals sa napríklad v ponuke služby objavili po 68 dňoch, Shang-Chi po 70-tich dňoch. Doctor Strange je v tomto ohľade milým prekvapením, keďže na Disney Plus pribudne už 48 dní od premiéry.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP