banner-umi-iron
UMi Iron Pro je nový prírastok v “rodine“ smartfónov čínskej spoločnosti UMi. Tento rok sme sa dočkali modelu Iron, ktorý bol výborným príkladom na kvalitné zariadenie za babku. Podrobnú recenziu si môžete prečítať na našej stránke.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Dnešným dňom je dohadom a špekuláciám definitívny koniec. UMi Iron Pro bol dnes oficiálne predstavený spoločnosťou. Oproti staršiemu bratovi sa zmeny odohrali iba minimálne. Šasi zariadenia je opäť vyrobené z kvalitného hliníka a celkový dojem zo zariadenia je naozaj veľmi luxusný. Krásnym príkladom úžasnej konštrukcie UMi Iron Pro je zadná strana, ktorá po novom ukrýva snímač odtlačkov prsta s 360 stupňovým záberom. Údaje výrobcu uvádzajú, že zariadenie odomknete už za 0,32 sekundy. Predná strana disponuje 5,5-palcovým FullHD displejom. Pod kapotou pracuje procesor strednej triedy MediaTek MT6753 s 8 jadrami spolu s 3 GB operačnou pamäťou RAM. Internú úložisko má kapacitu 16 GB, pričom k dispozícii je aj slot pre microSD karty do 64 GB.

UMI Iron môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


umi-iron-pro-2
Softvérovú časť zariadenia tvorí Android 5.1 doplnený o funkcie ako napríklad rozpoznanie očnej sietnice. Snímač je umietnený vedľa predného fotoaparátu. Fotografický nadšenci si prídu na svoje vďaka kvalitnému 13 MPx fotoaparátu, ktorý využíva prednosti čipu Sony IMX214. Selfie fotoaparát umiestnený na prednej strane poskytuje rozlíšenie 8 MPx a na skvalitnenie výsledných fotografií sa podieľa aj predný LED blesk. UMi Iron Pro opäť nevynechal DualSIM spolu s podporou LTE, no bohužiaľ naše územie je kompatibilné iba čiastočne. Zabudnúť nemôžeme ani na reverzbiliný USB Type-C konektor, 3300 mAh batériu a širokú podporu Custom ROM vďaka šikovnému nástroju ROOTJOY. Cena nového UMi Iron Pro sa pohybuje na úrovni 160 €.

umi-iron-pro-2 umi-iron-pro-3 umi-iron-pro-4umi-iron-pro

Zdroj: Umidigi.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom