Aj keď sa ti možno zdá, že ti k smartfónu nič nechýba, popri potulkách čínskymi e-shopmi vždy nájdeme niečo, čo si zaslúži pozornosť. Tentokrát sú to tri gadgety od Xiaomi, za ktoré nezaplatíš viac ako 20 €. 

Slúchadlá Hybrid Pro

Cena: 19 €

xiaomi hybrid pro
zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť slúchadlá Xiaomi Hybrid Pro za 19 €
Kupón 8febaf

„Štuple“, ktoré ťa zaujmú nielen precíznym dizajnom. Slúchadlá sú jedným z TOP produktov, na ktorých kvalite si dáva výrobca skutočne záležať. V kombinácii s perfektnou cenou vznikajú ideálne slúchadlá dostupné pre každého. Pre kvalitný zvuk je membrána vyrobená z grafénu a do uší ich vedie elastický matný kábel. S týmito slúchadlami si nielen vychutnáš prirodzený zvuk, ale ešte k tomu s nimi budeš aj dobre vyzerať. Na svedomí to má najmä hliníková konštrukcia, pričom z hliníka je vyrobená aj časť s tlačidlami a mikrofónom. So zľavovým kupónom 8febaf si ich teraz môžeš zaobstarať iba za 19 € a poštovné za teba „zacvaká“ e-shop.

Nová bezdrôtová myš

Cena: 15 €

xiaomi myš
zdroj fotografie: Xiaomi

Predobjednať bezdrôtovú myš od Xiaomi za 15 €

Doslúžila ti tvoja stará myš alebo ju len chceš vymeniť? Potom by si nemal prehliadnuť túto šikovnú bezdrôtovú myš od Xiaomi. Nejedná sa síce o žiadnu hernú myš pre náročných, no potreby bežných používateľov výborne uspokojí. Výrobca sa zmeral hlavne na ergonómiu a fungovanie na rôznych povrchoch. Pre jej pohon stačí len jedna AA batéria. K svojmu počítaču či notebooku ju jednoducho pripojíš cez pribalený prijímač, ktorý beží na 2.4 GHz frekvencii. Bonusom je tlačidlo „späť“ na ľavom boku myši. Tvoja práca vo Windowse tak bude o niečo jednoduchšia. E-shop túto myš síce zatiaľ nemá na sklade, ale ponúka ju v predpredaji za 15 €. Predpokladá sa, že odosielanie objednávok začne už o menej ako šesť dní, teda 25. apríla.

10 000 mAh power banka

Cena: 18 €

xiaomi power bank 2
zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť Xiaomi Power Bank 2 za 18 €
10 000 mAh / Quick Charge 2.0

Trápi ťa výdrž batérie tvojho smartfónu a už ťa nebaví nestále vyhľadávať elektrickú zásuvku? Veľmi intuitívnym riešením je kúpa power banky, pričom Xiaomi má v ponuke hneď niekoľko parádnych kúskov. Medzi najdostupnejšie patrí Power Bank 2 s kapacitou 10 000 mAh (reálne použiteľných 6900 mAh). Stačí to na 2.4 nabití smartfónu s 3000 mAh akumulátorom (napríklad Xiaomi Mi5) alebo na 3.7 nabití smartfónu s 1810 mAh batériou (napríklad iPhone 6). Narozdiel od väčšiny lacných power baniek, táto ti tvoj smartfón dobije oveľa rýchlejšie pokiaľ podporuje Quick Charge 2.0+. Tenké hliníkové telo dobe vyzerá a navyše je ľahko prenosné. Cena v e-shope momentálne činí prijateľných 18 €.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom