banner-elephone-p9000Elephone S7 sme vám už viackrát spomínali. Stále sa však nedostal do štádia predaja. Situácia značne pokročila a už teraz sa dá aspoň predobjednať. Smutnou správou však je, že čierna farba, na ktorú výrobca tak veľmi lákal, sa nachádza len v najvyššej verzii.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Doteraz sme mali informácie, že dvojica nových smartfónov z dielene Elephone, S7 a R9, bude dostupná k predobjednávke od 20. októbra až do 20. novembra. Teraz však prišiel e-shop TomTop s ponukou na Elephone S7, ktorý si tak môžete predobjednať už teraz. Obchod ponúka všetky varianty smartfónu. Najlacnejšia verzia ponúka kombináciu 2 GB RAM pamäte a 16 GB úložiska za cenu 126 €. Nevýhodou však môže byť farebná dostupnosť. Žiaľ, nemáte na výber, jediná voľba je len zlatá farba. Stredná verzia smartfónu ponúka operačnú pamäť RAM s kapacitou 3 GB. Interné úložisko sa zdvojnásobilo na 32 GB.

TIP: Elephone S7 v luxusnej čiernej farbe na videu

Pribudla aj nová farba – modrá. Za tú si, bohužiaľ, aj priplatíte. Zlatá verzia je dostupná za 153 € a modrá stojí 171 €. Najvyššia verzia smartfónu je dostupná so 4 GB RAM a 64 GB vnútorným úložiskom. Konečne prichádza na scénu aj dlho ospevovaná čierna farba. Aj tu je cena závislá od farebného prevedenia. Najlacnejšia je opäť zlatá s cenou 180 €.

elephone-r9-oficialne

Elephone R9

Druhá najlacnejšia je modrá farba za 207 €. Na čierne prevedenie si musíte nachystať 216 € a posledný, zelený farebný variant vychádza až na 225 €. Elephone R9 odštartuje s cenou 126 € pre základnú verziu (2 GB RAM + 16 GB ROM) a najvyššia verzia, ktorá integruje 4 GB RAM pamäte spolu so 64 GB úložiskom vyjde na 216 €.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
9%
Páči sa mi to
73%
Chcem to
18%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Tobiáš Bakoš
Som študent strednej priemyselnej školy v Dubnici. O operačný systém Android som sa začal zaujímať v okamihu, keď som s ním prišiel do kontaktu v mojom prvom smartfóne. Kúpou Xiaomi Mi3 som začal venovať pozornosť aj čínskym značkám smartfónov. Vo voľnom čase rád počúvam hudbu alebo čítam knihy.