banner-elephone-p9000Elephone opäť útočí na konkurenciu dvojicou nových smartfónov – s R9 a S7. Tentokrát si však okrem skvelej ceny a solídneho hardvéru zobral na pomoc aj nový dizajn. Pomôže mu práve ten v lepšej predajnosti? 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Nedávno sme vás informovali o novom farebnom prevedení Piano Black, ktoré sa premiérovo objaví v týchto novinkách. To sme však zatiaľ videli len na fotografiách. Teraz však prichádza aj video priamo od výrobcu. To chce zjavne upútať na vysoký lesk a malé „vlnkovanie“, ktoré je dosiahnuté pomocou 15 vrstvového výrobného procesu a vďaka nemu je zvlnenie vidno z každého uhlu. Video nie je zrovna najkvalitnejšie spracované, no ak si ho pozriete aspoň v HD rozlíšení, určite si spomínané zvlnenie všimnete. Elephone tvrdí, že takáto povrchová úprava sa v komunite fanúšikov rýchlo ujme.

Meizu Pro 6 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Zadná strana teda rozhodne nepôsobí tak fádne ako pri rovnom skle. Otázna je však náchylnosť na zachytávanie odtlačkov, ktorá je v prípade čiernej farby najviditelnejšia. Elephone S7 okrem pekne spracovaného zadného skla ponúkne aj 5,5″ bezrámikový displej s FullHD rozlíšením. Srdce smartfónu tvorí 10-jadrový čipset MediaTek Helio X20 doplnený o 4 GB RAM pamäte a 64 GB interného úložiska. Smartfón je už teraz možné zarezervovať za cenu 127 €.

TIP: Elephone spustil rezervácie na najnovšie vlajkové lode Elephone S7 a Elephone R9

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
40%
Páči sa mi to
40%
Chcem to
20%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Tobiáš Bakoš
Som študent strednej priemyselnej školy v Dubnici. O operačný systém Android som sa začal zaujímať v okamihu, keď som s ním prišiel do kontaktu v mojom prvom smartfóne. Kúpou Xiaomi Mi3 som začal venovať pozornosť aj čínskym značkám smartfónov. Vo voľnom čase rád počúvam hudbu alebo čítam knihy.