Nakupovanie zariadení z Číny sa postupne stáva čoraz populárnejšie a už dávno neplatí pravidlo, že čo je z Číny, je automaticky menej kvalitné. Už aj Číňania pochopili, že lacné a nekvalitné veci nejdú veľmi na odbyt a zákazníci si radšej priplatia. Napriek tomu si stále vedia držať ceny dosť nízko pri zachovaní vysokej kvality, čím sú hlavne pre nás veľmi atraktívne.

Doručenie z Európy aj 2-ročná záruka

Veľa vecí sa pritom dostáva aj do európskych skladov, čo je pre nás ešte lepšie. Nemusíme platiť žiadne DPH ani clo, nakoľko všetko to za nás spravil už predajca. Navyše je nám produkt doručený rýchlo a bezpečne, vďaka expresným kuriérskym spoločnostiam. Všetko vyššie spomenuté platí aj pre novinku vo FonTech Shope. Ide o herný notebook ThundeRobot ST Plus, ktorý nestojí veľa, je z EU skladu a v rámci bleskového výpredaju ho má šancu získať takmer každý.

Kúpiť herný notebook ThundeRobot ST Plus za 600 €

Notebook ThundeRobot ST Plus je možné kúpiť už za 600 €, čo je za takto vybavený kúsok viac než dobrá cena. Doručenie je pritom z európskeho skladu a ako bolo spomenuté, doma ho budeš mať za pár dní. Ešte lepšie na tom je, že na notebook je poskytovaná 2-ročná záruka so servisom priamo v Európe! Už ti tak vôbec nič nebráni v tom, aby si túto našlapanú mašinu mal doma aj ty.

4-jadrový Core i7 procesor doplnený o GTX 1050 Ti

Pri herných notebookoch sú dôležité hlavne komponenty a ako sú chladené. Na dizajn je dôraz kladený ako posledný, preto o nejakom ľahkom ultrabooku sa nedá hovoriť. Napriek tomu má hrúbku len 2,69 cm a váhu len 2,37 kg. No poďme rovno na špecifikácie. Základom je štvorjadrový procesor Intel Core i7-7700HQ s taktom 2,8 (3,8) GHz. Jeho súčasťou je aj technológia Hyper-Threading, vďaka čomu má procesor až 8 vlákien. Pamäť RAM je typu DDR4 (2400 MHz) a má veľkosť 8 GB. Notebook však obsahuje ešte jeden voľný slot a tak nie je problém kapacitu kedykoľvek navýšiť (max. 32 GB).

Grafické úlohy má na starosť výkonná karta Nvidia GeForce GTX 1050 Ti, s vlastnou pamäťou GDDR5, vo veľkosti 4 GB. Pre systém je pripravený rýchly 128 GB SSD disk a pre súbory zas 1 TB HDD. Všetko sa zobrazuje na 15,6″ IPS displeji s FullHD rozlíšením. Klávesnica má RGB podsvietenie a pod ňou sa nachádza obrovský, 6 palcový touchpad.

Bohatá konektivita

Čo sa týka konektivity, tak notebook je na veľmi dobrej úrovni. Obsahuje všetky možné rozhrania, ktoré používateľ potrebuje. Nachádza sa tu 2x USB 3.0, 1x USB 2.0, 2x Mini DP, 1x RJ45 konektor, USB Type-C, slot pre SD kartu, HDMI, 3,5mm jack a samostatný jak pre slúchadlá. Nechýba tiež Bluetooth 4.2 či duálna WiFi. Batéria má kapacitu 5600 mAh a vydrží 3-4 hodiny.

Výsledná cena z EU skladu

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom