banner-mi-maxPočas roka sa k nám dostanú rôzne zariadenia s rôznymi zaujímavými atribútmi. Spoločnosť Xiaomi nás však prekvapila začiatkom mája predstavením najväčšieho smartfónu spoločnosti doteraz, Xiaomi Mi Max, ktorý disponuje obrovským 6,4-palcovým displejom. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Vzhľadom na enormný záujem na čínskom trhu sa nám predsa len podarilo jeden kus získať na recenziu a opäť musíme poďakovať našim partnerom v e-shope iBuygou.com. V nasledujúcich dvoch týždňoch sa pozrieme na všetky dôležité vlastnosti novinky a treba podotknúť, že k dispozícii máme základnú verziu smartfónu so Snapdragonom 650, 3 GB RAM pamäťou a 32 GB interným úložiskom. Túto verziu Xiaomi Mi Max si môžete zakúpiť už za 243 € aj s dvojročnou zárukou. Počas nášho testovania sa môžete pýtať na akúkoľvek otázku a budeme sa ju snažiť zodpovedať v recenzii.

Xiaomi Mi MAX 3GB/32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


xiaomi-mi-max-testujeme(3)

Kúpiť Xiaomi Mi Max za 243 €

Toto obrovské „monštrum“ prichádza so spomínaným 6,4-palcovým FullHD displejom, ktorý je vložený do hliníkového unibody tela. Pod kapotou pracuje procesor Snapdragon 650 spolu s 3 GB operačnou pamäťou RAM a rozšíriteľným 32 GB interným úložiskom. Naozaj dlhú výdrž zaručí masívna 4850 mAh batéria, no bohužiaľ, smartfón nepodporuje technológiu rýchleho nabíjania. Operačným systémom je Android 6.0.1 Marshmallow, ktorý dopĺňa tradičná nadstavba MIUI vo verzii 7. Začiatkom júna sa však očakáva príchod novej MIUI 8. Veľká vďaka patrí aj našim partnerom v MIUI CZ/SK komunite, ktorí nám exkluzívne poskytli ešte neuverejnenú ROM s kompletným prekladom. Recenziu vám teda prinesieme už s nainštalovaným systémom v našom materinskom jazyku.

xiaomi-mi-max-testujeme(1)
Vzadu si svoje miesto našiel 16 MPx hlavný fotoaparát s clonou f/2.0, fázovým zaostrovaním PDAF a podporou 4K videa. Predná kamera disponuje 5 MPx rozlíšením. V neposlednom rade nový Xiaomi Mi Max ponúka aj DualSIM funkcionalitu a podporou 4G mobilnej siete na tradičnej trojici európskych frekvencií.

xiaomi-mi-max-testujeme(2)

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom