Honor je nová značka smartfónov, ktorá na náš trh vstúpila len minulý rok. V decembri 2014 predstavili nástupcu ich populárneho smartfónu Honor 6, Honor 6 Plus, ktorý sa len prednedávnom oficiálne začal predávať aj na našom trhu. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Honor 6 Plus teraz zavítal aj do našej redakcie a tak ho medzi prvými na Slovensku máme možnosť otestovať. Keďže vy, čitatelia, ste pre nás veľmi dôležití, ešte pred vydaním finálnej písanej recenzie sa nás môžete spýtať na čokoľvek, čo vás ohľadom tohto smartfónu zaujíma.

honor-6-plus-2

Honor 6 Plus môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Honor 6 Plus je v súčasnosti vlajkovou loďou spoločnosti a toto označenie mu aj právom patrí. Smartfón prichádza s 5,5″ FullHD displejom, ktorý zobrazuje reálne farby a pýši sa tiež vynikajúcimi pozorovacími uhlami. Honor 6 Plus sa môže pochváliť aj kvalitným spracovaním konštrukcie, ktorá vďaka dvojici sklených panelov vyzerá veľmi luxusne. Pocit luxusu dotvára bočný kovový rámik lemujúci celý smartfón.

honor-6-plus-6
Medzi špecifikácie tiež patrí 3 GB RAM, 16 alebo 32 GB vnútornej pamäte, trojica 8 MPx fotoaparátov, z ktorých dva nájdeme na zadnej strane, 3600 mAh batéria a Android 4.4.2 KitKat s nadstavbou Emotion UI 3.0, ktorá je naozaj vydarená ako po dizajnovej stránke, tak aj po stránke optimalizácie. Smartfón sme už stihli „prehnať“ Antutu benchmarkom, kde dosiahol skóre nad 43 000 bodov. Prémiový Honor 6 Plus sa u nás predáva za cenu 408 € a vyššie.

Vývoj ceny Honor 6 Plus na Slovensku

Graf ceny produktu Honor 6 Plus poskytuje server Heureka.sk

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP