banner-mi-band-2
Nástupom prvej generácie fitness náramku Mi Band od Xiaomi šiel tento čínsky gigant do úplného neznáma. Neprebádaný trh a málo skúsenosti však ani zďaleka nezdobili Mi Band. Jednalo sa o špičkové zariadenie s ešte lepšou cenou a výsledkom je status najpredávanejšieho fitness náramku v histórii. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

O rok neskôr sme spoznali aj akúsi medzigeneráciu s označením Mi Band 1S, ktorá však priniesla len minoritné vylepšenia. Pravý nástupca sa objavil až začiatkom mesiaca a ihneď na seba strhol masívnu pozornosť svetových médií. My ako prví na Slovensku máme možnosť pozrieť sa na nový Xiaomi Mi Band 2 a zistiť jeho kladné, no aj záporné stránky. Ďakujeme našim kamarátom v e-shope iBuygou.com, ktorí nám zariadenie poskytli a môžete si ho zakúpiť už za 36 €.

[tip color=“white“]TIP: Fitness náramok Xiaomi Mi Band 2 s OLED displejom dostupný na Slovensku [/tip]

Xiaomi Mi Band 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


xiaomi-mi-band-2-testujeme (1)

Najväčšou novinkou náramku je určite 0,42-palcový OLED displej na prednej strane, ktorý dokáže zobraziť prejdené kroky, srdcový tep a alebo aktuálny čas. Náramok je odolný voči vode a prachu podľa certifikácie IP67. Pod displejom je špeciálne tlačidlo, pomocou ktorého môžeme prepínať medzi jednotlivými informáciami, ktoré sa zobrazia na displeji.

xiaomi-mi-band-2-testujeme (3)

Xiaomi sa opäť rozhodlo potešiť potencionálnych záujemcov aj dlhou výdržou, ktorá má dosahovať až 20 dní. Na záver ešte dodáme, že náramok je možné spárovať so smartfónom cez Bluetooth 4.0 a k dispozícii je aj nová verzia aplikácie Mi Fit s novými funkciami.

xiaomi-mi-band-2-testujeme (2)

Kúpiť Xiaomi Mi Band 2 v e-shope iBuygou.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom