Nákupy potravín cez internet vzrástli niekoľkonásobne, obľúbené sú najmä z dôvodu komfortu a pocitu bezpečia. Mnohé spoločnosti sa preto začínajú prispôsobovať potrebám zákazníkov, o čom si sa mohol presvedčiť aj vo veľkom článku, kde sme pripravili prehľad e-shopov s online doručovaním potravín. Tesco však svoju donášku poskytuje už niekoľko rokov, no teraz sa rozhodlo spustiť novinku s názvom Tesco Zásielka.

Cieľom novej služby je predovšetkým bezpečnosť zákazníkov. Objednať si bude možné balíček základných trvanlivých potravín a drogérie. Kuriér následne doručí produkty priamo k dverám zákazníka.

Tesco Zásielka pozostáva z vopred pripraveného balenia 24 trvanlivých potravín a základnej drogérie. Balíček doručí zákazníkom kuriér najneskôr do troch pracovných dní od vytvorenia objednávky. Zákazníci nájdu vo svojej zásielke napríklad cestoviny, strukoviny, konzervy, múku, trvanlivé mlieko, paštétu, kávu, sušienky či hygienické potreby.

Obsah každého balenia je zostavený tak, aby zaistil jednej až dvom osobám základné potraviny a ďalšie potreby na celý týždeň, pričom jedna zásielka stojí 34,90 € vrátane dopravy. Množstvo a druh produktov nie je možné meniť, aby sa výrobky dostali k zákazníkom čo najskôr. Objednávanie je možné cez web Tesca alebo prostredníctvom mobilnej aplikácie.

Tesco Zásielka tak doplní už existujúcu službu Tesco Online nákupy, ktorá je dostupná pre takmer dva milióny zákazníkov na Slovensku. Okrem potravín a drogérie sú však obzvlášť v tejto dobe potrebné lieky či vitamíny. V samostatnom prehľade sme sa preto venovali aj e-shopom s lekárenským sortimentom, ktoré doručujú až priamo pred dvere.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom