Telekom sa pri svojich nových T paušáloch rozhodol zákazníkom pribaliť ďalší zaujímavý benefit navyše. Od cenovej úrovne 25 € (T Ideál 25 / T Dáta 25) si budú môcť zákazníci aktivovať a dlhodobo využívať mobilnú televíziu Magio Go Benefit, informuje operátor vo svojej správe. Táto verzia Magio Go sa nedá kúpiť inak, je špeciálne pripravená len pre nové paušály.

Ten obsahuje 10 kanálov, ktoré patria medzi najsledovanejšie medzi divákmi. V ponuke je teda Jednotka, Dvojka, Trojka, Markíza, Dajto, Doma, JOJ, Plus, Wau a Folklorika. Navyše bude obsahovať Magio Go Benefit a aj videopožičovnu, kde sa nachádza viac ako 50 filmov, desiatky dokumentov z produkcie BBC a Viasat,  relácie z Ťuki TV či stovku športových relácií.

Pre ktoré paušály to teda platí?

Magio Go Benefit je súčasťou paušálov T Ideál 25, T Ideál 27, T Ideál 32, T Ideál 37, T Dáta 25 a T Dáta HD, T Nekonečno SD, T Nekonečno HD a T Nekonečno MAX.

Nové portfólio T paušálov operátor rozdelil pre zákazníkov do 4 hlavných kategórií, kde nájdeme paušály T Nekonečno, T Dáta, T Ideál a T Základ odstupňované od najvyšších ponúk po najnižšie. Každá skupina paušálov obsahuje špecifické typy ponúk.

V niektorých sa klienti môžu tešiť aj spomínaným nekonečným dáta a volaniam, no iné ponúkajú zas primerane nastavený pomer dát, volaní a SMS správ sa nižšie ceny. Viac informácií sa dozvieš z nášho detailného článku.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom