Pred pár týždňami sme informovali o zrušení doterajších programov Surf, ktoré mohli využívať majitelia Easy kariet. Starú ponuku teraz nahrádza nová. Telekom si pre svojich zákazníkov pripravil nové programy, vďaka ktorým si užijú ešte väčšie dátové balíčky, za výhodnejšie ceny.

Majitelia Easy kariet od Telekomu mohli ešte do včerajšieho dňa využívať programy Surf 1000, 500 a 100, no počnúc dneškom je táto ponuka minulosťou. Zákazníci si tak už dnes môžu vybrať a aktivovať program z novej ponuky, ktorú operátor predstavil. Jedinou nezmenenou službou ostáva Easy Pecka, teda denný internet, kedy je za poplatok 50 centov k dispozícii 200 MB dát. Po ich vyčerpaní rýchlosť internetu výrazne klesne, no zákazník si týmto spôsobom môže aktivovať dáta aj niekoľkokrát denne.

Objemnejšie balíky za výhodnejšie ceny

V novej ponuke Telekom prináša vylepšené programy RAZ GIGA, VŽDY GIGA a VŽDY GIGA 2. Prvá služba ponúka zákazníkom 1 GB dát na 7 dní za poplatok 3 €. Ak by tento balíček minuli skôr, môžu využiť denný internet za poplatok 50 centov. Pre dlhodobejšie využívanie dát prichádza program VŽDY GIGA, kde si zákazník môže za 6 € aktivovať 1 GB dát na dobu 30 dní. Po prečerpaní tohto množstva klesne rýchlosť internetu, no k dispozícií je ďalších 500 MB za 1 €. Takto si môže zákazník surfovanie po internete predĺžiť až 4-krát do mesiaca.

Najštedrejšou ponukou je program VŽDY GIGA 2, kde je k dispozícii balíček 2 GB dát za cenu 8 € a jeho platnosť je opäť 30 dní. V tomto prípade však Telekom prináša lákavú zľavu, s ktorou si zákazník túto službu vychutná za poplatok 6 €. Akcia platí do konca januára v roku 2018.ň

Nenechaj si ujsť
Konečne služby hodné 21. storočia. 4ka uviedla novú ponuku plnú dát a hovorov za super cenu

Pre náročnejších používateľov je po vyčerpaní 2 GB dát dostupná možnosť si znova aktivovať ďalších 500 MB za 1 €. Platnosť tejto služby je rovnaká ako u pôvodného balíka. Všetky z týchto 3 nových programov sú pre majiteľov Easy kariet dostupné už od dnešného dňa. Aktivovať si ich budú môcť tiež prostredníctvom aplikácie Telekomu.

Prenášanie dát a platnosť v EÚ

Ak by zákazník nestihol minúť všetky predplatené dáta, zvyšný objem sa mu prenesie do ďalšieho obdobia. Táto možnosť ale neplatí pre denný internet Easy Pecka a je určená iba pre nové programy. Prenesené dáta je možné využívať len v prípade, že je daný program stále aktívny. Pokiaľ teda ostanú používateľovi s predchádzajúceho týždňa či mesiaca zvyšné dáta, prirátajú sa mu k ďalšiemu balíku.

Skvelou správou je, že nové dátové programy budú vďaka regulácii EÚ platiť aj v roamingu. V členských krajinách je limit denného internetu nastavený na 110 MB, no tieto tri novinky si zákazník vychutná za domáce ceny. Po prečerpaní dát sa však znova automaticky znižuje rýchlosť internetu na minimum. Pre väčší prehľad nových programov ti prinášame aj tabuľku. Si spokojný s novou ponukou od Telekomu?

RAZ GIGA VŽDY GIGA VŽDY GIGA 2 Easy Pecka
Množstvo dát 1 GB 1 GB 2 GB 200 MB
Cena 3 € 6 € 8 € 6 € 0,50 €
Platnosť 7 dní 30 dní 30 dní 24 hodín
Obmedzenie rýchlosti po prečerpaní dát Nie Áno Áno Nie
Možnosť prenesenia nevyčerpaných dát Áno Áno Áno Nie

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom