Teclast X70: Lacný tablet s 3G konektivitou

Teclast je celkom známy výrobca tabletov v Číne. Ponúka široké portfólio tabletov, od lacných až po high-end tablety. Ich najnovší model, Teclast X70, patrí do tej najdostupnejšej kategórie, keďže si ho môžete kúpiť už za $70 (cca 66 €).

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Pri takejto cene nemôžme očakávať žiadny super výkonný prístroj, ale aj napriek tomu sa na tablete nájde pár zaujímavých parametrov. Teclast X70 ponúkne 7-palcový displej s rozlíšeným 1024 x 600 pixelov, procesor Intel Atom x3-C3130, 512 MB RAM, 4 GB internej pamäte, 2 MPx zadný fotoaparát a Android 4.4.

telcast x70

Teclast X70 vám postačí na každodenné používanie, ale na výkonovo náročnejšie hry by ste s ním už mali problém. Zaujímavosťou na tomto lacnom tablete tiež je, že prichádza so slotom pre SIM kartu a teda 3G konektivitou. Predávať sa začal tento víkend a kúpiť si ho môžete v obchode GeekBuying.com.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]