banner-pro-6Koniec roka priniesol v podaní Meizu konečne špičkové smartfóny, ktoré sa môžu rovnať so zvyškom svetovej konkurencie. Menovite nás najviac očaril model Pro 6 Plus. Táto high-end novinka si zakladá na brutálnych špecifikáciách, ktoré dotvára krásny prémiový vzhľad.

Rozoberanie smartfónov mnohokrát ukáže skryté tajomstvá, ktoré by sme inak pri vonkajšom skúmaní nezistili ani náhodou. Vzhľadom na dlhoročnú tradíciu kvalitných zariadení z dielne Meizu nás teda v tomto prípade absolútne nič neprekvapilo a všetko je na tom správnom mieste a kvalitne spracované. Aj usporiadanie komponentov a návrh celej matičnej dosky dokazuje, že tento čínsky výrobca sa za svoju kvalitu hanbiť určite nemusí. Nemenej dôležitým faktom je jednoduchá oprava, ktorú by ste teoreticky mohli zvládnuť aj doma, no bez príslušných nástrojov to rozhodne neodporúčame.

Meizu Pro 6 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

meizu-pro-6-plus-teardown-18

TIP: Meizu Pro 6 Plus s 2K dislejom, Exynosom 8890 a vynoveným dizajnom sa postavilo pred objektív

Viac vám však povie podrobná galéria fotografií, na ktorých je zdokumentované celé rozoberanie. My si len v krátkosti zopakujeme najdôležitejšie špecifikácie, ktoré by mohli potencionálneho zákazníka zaujímať. Prednú stranu teda obohacuje 5,7-palcový 2K Super AMOLED displej s funkciou 3D Touch a Always On. O výkon sa stará najnovší procesor z dielne Samsungu – Exynos 8890 – ktorému vypomáha 4 GB RAM pamäť. 12 MPx snímač Sony IMX386 vyprodukuje dokonalé fotografie a pre nadšencov kvalitnej reprodukcie hudby je dostupné HiFi audio. Operačným systémom je Android 6.0 Marshmallow s nadstavbou FlymeOS 6.

TIP: Obrovské prekvapenie od Meizu! Nové Meizu Pro 6 Plus s Exynosom 8890, QuadHD displejom či 3400 mAh batériou je konečne pravou vlajkovou loďou výrobcu!

meizu-pro-6-plus-teardown-9

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP