banner-pro-6Meizu nás poriadne prekvapilo dvomi novinkami. Tou prvou bolo očakávané Meizu X, no Meizu Pro 6 Plus s procesorom Exynos 8890 a ďalšími vylepšeniami nás veľmi prekvapilo. 

Meizu Pro 6 Plus však okrem zmeny procesora a displeja prináša aj kozmetické zmeny. Predtým, než sa začneme baviť o špecifikáciách najnovšej vlajkovej lodi Meizu, určite neprehliadnite prvé unboxing fotografie z čínskych webov. Výrobca sa aj naďalej spolieha na kovovú konštrukciu, pričom zmeny sa dotkli najmä zadnej strany. Tú zdobia nenápadné plastové predely pre antény, 12 MPx fotoaparát, desať LED diód usporiadaných do kruhu a logo výrobcu. Na prednej strane sa rozprestiera 5,7-palcový AMOLED displej s FullHD rozlíšením a technológiou 3D Touch. Pod ním nájdeme tradičné domovské tlačidlo, ktoré je zároveň skenerom odtlačkov prstov a meračom srdcového tepu.

MEIZU PRO 6 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

meizu-pro-6-plus-fotografie-1

Najväčšou novinkou je teda procesor Exynos 8890, ktorý nahradil nie najšťastnejšie riešenie v podobe MediaTeku Helio X25. Operačná pamäť RAM dosahuje kapacitu 4 GB a úložisko je dostupné v dvoch verziách- 64 GB a 128 GB. Pro 6 Plus nezaostáva ani po fotografickej stránke, a tak je vybavený 12 MPx snímačom Sony IMX386 so 4-osovou stabilizáciou obrazu a laserovým zaostrovaním.

TIP: Takto si vedie nové Meizu Pro 6 Plus v najznámejších benchmarkoch! Dokáže konkurovať svetovej špičke?

meizu-pro-6-plus-fotografie-22

TIP: Obrovské prekvapenie od Meizu! Nové Meizu Pro 6 Plus s Exynosom 8890, QuadHD displejom či 3400 mAh batériou je konečne pravou vlajkovou loďou výrobcu!

Medzi ďalšie vylepšenia patrí napríklad aj nový HiFi systém so špeciálnym čipom a vylepšením zosilňovačom SoLo Amp 2. generácie. Do tenkého, len 7.3 mm tela, sa zmestila 3400 mAh batéria s rýchlym nabíjaním, ktoré zabezpečí dobitie na 60 % len za 30 minút. Oficiálna cena 64 GB verzie bola stanovená na 411 €. Cena verzie so 128 GB úložiskom dosiahla úroveň 453 €.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP