TCL, ako znie názov spoločnosti, ktorá je v našich končinách pomerne neznámou. dnes spustila predaj svojho cenovo dostupného smartfónu, ktorý môže zaujať aj náročnejších užívateľov. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Model TCL Ono ponúkne 64-bitový procesor MediaTek MT6735 so 4 jadrami, ktorému sekunduje 2 GB RAM. Na prednej strane sa rozprestiera 5-palcový HD displej spolu s 5 MPx prednou kamerou. Zadnú stranu tvorí plast a nájdeme tu aj 13 MPx fotoaparát s technológiou PDAF (vylepšené zaostrovanie), ktoré môžeme nájsť aj v Apple iPhone 6. Pre budúcich majiteľov TCL prichystalo úložisko s kapacitou 16 GB, ktoré bude možné rozšíriť pomocou Micro SD kariet. O výdrž zariadenia sa stará batéria s kapacitou 2650 mAh. Potenciálnych záujemcov poteší podpora Dual SIM a LTE. Veľkým lákadlom je aj vylepšenie v podobe MaxxAudio, ktoré môžeme nájsť napríklad aj v úspešnom modeli OnePlus One a má za ciel zlepšiť kvalitu zvuku.

Táto zaujímavá novinka sa začína predávať za štartovaciu cenu 95 €, no zatiaľ iba v Číne. Pre tých, ktorým sa táto novinka zapáčila, máme aj dobrú informáciu a tou je, že v nasledujúcich týždňoch tento kúsok dostanú aj predajcovia, ktorí doručujú mimo domovskú Čínu.

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú