Napriek tomu, že len nedávno sme boli svedkami predstavenia vylepšenej druhej generácie bezdrôtových slúchadiel Samsung Galaxy Buds+, spoločnosť už údajne pripravuje ďalší model. Podľa renderov z nemeckého WinFuture by mali priniesť dizajn, aký sme ešte nevideli. Na tému upozornil portál Android Police.

Dizajn podobný fazuliam

Samsung je od predstavenia revolučnej série smartfónov Galaxy S20 v hľadáčiku technologických nadšencov, pričom spoločnosť spolu s ňou uviedla na trh aj nové bezdrôtové slúchadlá Galaxy Buds+, ktoré priniesli najmä vylepšenia v oblasti výdrže. Podľa najnovšej správy nemeckého portálu WinFuture však kórejský gigant už pripravuje ďalší model, ktorý prinesie dizajn, aký sme doteraz nevideli.

Redaktori z WinFuture, ktorí sa odvolávajú na uniknuté informácie, zostavili niekoľko renderov pripravovaných Galaxy Buds, ktoré spoločnosť údajne označuje kódom „fazule“. Tento názov však nemá ďaleko od reality, pretože nové slúchadlá sa na strukovinu naozaj podobajú.

Čo sa ich konštrukcie týka, slúchadlá v celkovej dĺžke 2,8 centimetra by mali mať reproduktor so senzormi je umiestnený v časti blízkej ušnému kanálu a  na opačnej strane špeciálne prieduchy a mikrofóny. Informácie o veľkosti batérie či ďalšie technické údaje zatiaľ nie sú známe.

Aj keď sa tento dizajn nejaví z dôvodu komfortu a zlého uchytenia v uchu ako veľmi pravdepodobný, kórejský výrobca je zjavne už vo fáze testovania. Pred ich príchodom na trh sa však toho pochopiteľne môže ešte veľa zmeniť a slúchadlá budú možno vyzerať úplne inak, ale o „fazuľkách“ od Samsungu budeme pravdepodobne ešte počuť.

Dátum ich uvedenia na trh momentálne vychádza najskôr spolu s pripravovaným Galaxy Note 20, ktorý zatiaľ očakávame v treťom štvrťroku tohto roka.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom