banner-redmi-3s
Možno ste ešte o Svetovom dni populácie nepočuli, no nie je to žiadny problém. Stačí, aby ste vedeli jedno synonymum k tomuto sviatku – zľavy. Čínske e-shopy opäť priniesli výborné zľavy a tentoraz sa pozrieme na tie od e-shopu Everbuying.net

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Elephone P9000

O spoločnosti Elephone sa toho v poslednej dobe prediskutovalo dosť a fanúšikovia sú rozdelený na dve časti. Každopádne, s našim prvým smartfónom vo výbere doprajeme tým, ktorí stoja za touto spoločnosťou. Elephone P9000 je aktuálna vlajková loď, ktorá kombinuje napríklad 5,5-palcový FullHD displej, procesor Helio P10 od MediaTeku, 4 GB RAM, podporu rýchleho a bezdrôtového nabíjania, DualSIM alebo plnú podporu 4G na Slovensku.

elephone-p9000-testujeme (1)
Viac sa môžete dozvedieť v našej podrobnej recenzii. Aktuálna cena bielej P9000-ky je výborných 186 €, pričom však treba dávať pozor, nakoľko zľava platí ešte 10 dní a zostáva 86 kusov, ktoré sa rýchlo predávajú.

Kúpiť Elephone P9000 za 186 €

Ulefone Power

Už názvu vyplýva, že hlavnou prednosťou tohto smartfónu z dielne Ulefone bude hrubá sila. Ulefone Power chce prilákať zákazníkov svojou ohromnou, 6050 mAh batériou. Zvyšná výbava tiež nie je na zahodenie. Zoberme si napríklad 5,5-palcový FullHD displej, procesor MediaTek MT6753, 3 GB RAM, 16 GB úložisko s podporou microSD kariet, Android 6.0 Marsmallow alebo primárny 13 MPx Sony IMX214 fotoaparát. Túto decentnú výbavu strednej triedy zakončuje DualSIM funkcionalita s plnou podporou 4G.

ulefone-power-recezia-nahlad
Ulefone Power stojí len 132 € a akcia platí ešte takmer 20 dní, čiže máte dostatok času na rozmyslenie, či pôjdete do tohto lákavého smartfónu. Určite si však predtým prečítajte našu recenziu.

Kúpiť Ulefone Power za 132 €

HomTom HT3 Pro

HomTom je známy svojou perfektnou výrobou dostupných zariadení, ktoré svojou cenou veľakrát nepresahujú ani hranicu 80 €. Táto situácia platí aj pre model HT3 Pro, ktorý je ideálnou voľbu pre základných používateľov bez zbytočných nárokov pri používaní. Smartfón ponúka celkom použiteľný dizajn, 5-palcový HD displej, MediaTek MT6735, 2 GB RAM spolu so 16 GB úložiskom, ktoré podporuje microSD karty do maximálnej veľkosti 64 GB, 13 MPx hlavný, 5 MPx predný fotoaparát a v neposlednom rade aj Android 5.1 Lollipop.

homtom-ht3-pro-nahlad
Úplnou bombou na záver je DualSIM, ktorý je vyšperkovaný plnohodnotným 4G pripojením, teda v podpore je aj najpoužívanejšia 800 MHz frekvencia. Na smartfón, ktorý stojí v akcii len 66 €, je to niečo neuveriteľné. Akcia končí už za 5 dní a zostáva 18 kusov.

Kúpiť HomTom HT3 Pro za 66 €

Zobraziť celú ponuku akcie

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom