Vyhrajte Xiaomi Piston slúchadlá a MiKey v súťaži so Smartzero a FónyzČíny.sk

Teraz čítate
Vyhrajte Xiaomi Piston slúchadlá a MiKey v súťaži so Smartzero a FónyzČíny.sk

Dnešným dňom v spolupráci s novým e-shopom SmartZero spúšťame súťaž o Xiaomi Piston slúchadlá a užitočné príslušenstvo MiKey. Mladý e-shop SmartZero sa špecializuje na predaj smartfónov čínskych značiek Xiaomi, Meizu a tiež aj OnePlus. Prednosťou tohto e-shopu sú najmä nízke ceny oproti konkurencii.

Podmienky súťaže sú veľmi jednoduché. Stačí zdieľať príspevok na facebookovej stránke SmartZero, „lajknúť“ ich stránku a tiež aj stránku FónyzČíny.sk na Facebooku. Ak dodržíte všetky tieto podmienky, ste automaticky zaradení do súťaže (príspevok môžete vidieť aj pod článkom). Súťaž končí v piatok, 13.2.2015 o 16:00. Tí, ktorí nevyhrajú, nezúfajte. SmartZero totižto pre všetkých zúčastnených súťažiacich ponúka zľavu 10 € na nákup v ich e-shope.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ a šéfredaktor jedinečného portálu FonTech.sk, milovník IT a smartfónov. O smartfóny sa zaujímam viac ako 4 roky, pričom k srdcu mi najviac prirástli Android smartfóny ale aj ostatné zariadenia z Číny. Kontaktovať ma môžete na [email protected]