Pravidelnou súčasťou nášho portálu sa stávajú súťaže, v ktorých majú čitatelia možnosť získať lákavé zariadenia. Aj tento týždeň prichádza ďalšia šanca na úspech. Tentoraz sa do našej súťaže dostáva smartfón, s ktorým sa pádov či rozbitého displeja báť nemusíš.

Smartfón CAT S31 je poriadne odolným kúskom, ktorý do sveta telefónov prináša nevídané vlastnosti. Kombinácia pevnej konštrukcie, kompletnej odolnosti voči vode a prachu či nerozbitnosť pri pádoch z výšky 1,8 metra ti dodajú pri používaní zariadenia poriadnu istotu. Smartfón CAT S31 tak s tebou vydrží aj extrémne podmienky a ty máš teraz príležitosť získať ho v našej súťaži. Pre zapojenie pritom stačí len pridať follow FonTechu na Instagrame a pod príspevkom označiť aspoň jedného kamaráta / kamarátku.

Výherca teda získa odolný smartfón CAT S31, s ktorým sa už viac nemusí báť pádov. Na záver ti už len poprajeme veľa šťastia a určite si nezabudni prečítať aj nižšie uvedené podmienky súťaže.

Vyhlásenie víťaza 22.2.2018

Naša exkluzívna súťaž už spoznala svojho víťaza. Tentoraz sa zapojilo viac ako 2200 súťažiacich, no vyhrať môže len jeden. Výhercom smartfónu CAT S31 sa stáva @dafko4 , srdečne gratulujeme! 🎉

Pravidlá súťaže:
  • Organizátorom súťaže je portál FonTech.sk a spoločnosť CAT
  • Cenou v súťaži je odolný smartfón CAT S31
  • Do súťaže sa môžu zapojiť všetci čitatelia zo Slovenska a Česka s výnimkou redaktorov FonTech.sk
  • Platný a zaradený do žrebovania o hlavnú výhru je ten, kto začne sledovať FonTech.sk na Instagrame a označí kamaráta / kamarátku pod príspevkom.
  • Súťaž začína 14.2.2018 a potrvá do 21.2.2018, pričom žrebovanie prebehne 22.2.2018 na Instagrame FonTech.sk!
  • V prípade, že sa výherca neozve, organizátor si vyhradzuje právo na nové žrebovanie.
  • Cena nie je vymáhateľná súdnou cestou a nie je možné uplatňovať náhradné plnenie!
  • Účasťou v súťaži zároveň každý účastník súhlasí s jej pravidlami.
  • Organizátor si vyhradzuje právo na skrátenie, predĺženie alebo prerušenie súťaže alebo jej zrušenie v prípade nízkej účasti, ako aj na zmenu pravidiel súťaže. Akúkoľvek zmenu pravidiel súťaže alebo jej zrušenie Organizátor oznámi na web stránke FonTech.sk a na facebookovej stránke FonTech.sk.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom