Neskutočne očakávaný film Avengers: Infinity War je pripravený na stôl vyložiť všetko, čo schováva v rukáve. S príchodom Thanosa a jeho armády na Zem tak opäť uvidíme zopár nečakaných vecí.

Konkrétne sa dnes zameriame na to, s čím by nás mohla prekvapiť Pepper Potts (Gwyneth Paltrow). Jej postava si v MCU doteraz prešla už vcelku dlhou cestou. Z asistentky Tonyho Starka sa vypracovala až na výkonnú riaditeľku jeho firmy a stala sa integrálnou súčasťou života Iron Mana, rovnako, ako v komiksoch. Práve preto sa tešíme na jej návrat na filmové plátno s nadchádzajúcimi Avengers.

Ako isto vieš, v množstve predchádzajúcich filmov sa herečka ani jej postava neobjavili. Scenáristi to zdôvodnili tak, že Pepper a Tony si “dávali pauzu.” No a aj keď nebol Spider-Man: Návrat domov úplným Iron Man filmom, samotný Tony v ňom vcelku prominentne figuroval. Na konci sme tak mohli s radosťou vidieť, ako sa táto dvojica dala opäť dokopy a dokonca sa zasnúbila.

Nenechaj si ujsť
Kedy sa odhalí oficiálny názov pre Avengers 4 a čo máme od neho čakať?

Zaujímavé však je, že na začiatku Avengers: Infinity War bude Tony opäť sám, keďže ho vraj opustili všetci spojenci. Či to zahŕňa aj Pepper je neznáme, my však vieme, že ona a Happy sa onedlho opäť vrátia v istý moment filmu. No a ako sa ukazuje, Pepper sa so svojim mužom vydá aj do boja s Thanosom.

Superhrdinka Pepper Potts?

Ako si určite pamätáte, na konci filmu Iron Man 3 Pepper získala množstvo superschopností vďaka vírusu Extremis, čo jej dovolilo pridať sa do boja a zachrániť Tonyho. Snímka však skončila tým, že z vírusu bola podľa všetkého vyliečená. Je však možné, že by sa jej schopnosti vrátili? Práve to mal na mysli Stephen Colbert, ktorý vo svojej talkshow spovedal herečku Gwyneth Paltrow:

Colbert: “Je nejak vzdialeno pravdepodobné, že v istý moment natáčania filmu (Avengers: Infinity War) si svoju rok švihla voči niekomu, kto mal na sebe oblečený modrý oblek s ping-pongovými loptičkami (motion capture oblek)?”

Paltrow: “Áno.”

Colbert: “Takže máš stále svoje schopnosti.”

Samozrejme, bolo by veľmi obtiažne to brať ako oficiálne potvrdenie superhrdinky Pepper Potts. Zároveň je však vzrušujúce opäť počuť, že naozaj prišla do styku s motion capture natáčaním. To sme sa síce dozvedeli ešte mesiac dozadu, kedy herečka naznačovala svoj vlastný Iron Man oblek. Otázka už len znie, či sa tvorcovia príbehu rozhodli Pepper vrátiť alebo dokonca dať nové schopnosti, alebo bude mať na sebe len oblek. Keďže to však znie tak, že v nadchádzajúcom filme si zabojuje, môžeme čakať, že sa pridá ku ostatným v bitke proti Thanosovi?

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom