Život vysokoškolského študenta je naozaj nádherný. Je plný párty, sociálneho a intímneho zbližovania, no hlavne vymýšľania totálnych hlúpostí. S jednou takou hlúposťou prišiel aj študent, používateľ Redditu AlexyShved1, na ktorého vtipe sa už niekoľko dní baví celý internet.

Na svoju hodinu Medzinárodného marketingu si totižto pripravil prezentáciu o problémoch s energiou v malej africkej krajine zvanej Wakanda. Áno, o tej z obľúbeného Marvel filmu Black Panther. A viete, čo je na tom to najvtipnejšie? Jeho profesorka mu to celé zožrala aj s navijakom, až pokým neprišla domov a nevygooglila si to. Celá prezentácia dokonca trvala viac ako 10 minút.

Študent vytvoril prezentáciu o Wakande

Študent sa so svojim vtipom pochválil aj na samotnom Reddite, kam zavesil záznam z celej prezentácie. O Wakande rozprával s kamennou tvárou – Predstavil jej lokalitu, ekonomické problémy a spomenul aj smrť kráľa T’Chaku. Za 10 minút stihol profesorku a celú svoju triedu oboznámiť o ich problémoch s energiou, no taktiež aj o ich histórii a prírodných bohatstvách. Bohužiaľ, po zistení celej pravdy prezentácia nebola oznámkovaná. Poďme sa teda pozrieť na vyjadrenie samotného Alexyho:

“V podstate bola veľmi zvedavá a verila tomu celý čas, až pokým jej chlapík v čiernom nepovedal, že je tragédiou, že o tom ešte nepočula. Od toho bodu tomu nechcela veriť, no ja som stále pokračoval a ona si myslela, že by som nevložil toľko úsilia do prezentácie o falošnej krajine.

Občas bola skeptická, no stále tomu naozaj verila. Je totižto ten typ osoby, ktorý v televízii pozerá iba tenis a nemá ani páru o tom, čo je to Black Panther. To sa zmenilo až vtedy, keď sme jej o filme hneď potom povedali.”

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom