To, že ľudská vynaliezavosť nepozná hraníc, je už asi každému veľmi dobre známe. Predovšetkým, ak sa jedná o niečo, za čo sa bežne platí. Čin streamera, o ktorom je nasledujúci článok, ťa však rozhodne pobaví.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Cez víkend sa v súťaži UFC odohral zápas medzi Maxom Holloweyom a Josem Aldom. Fanúšikovia, ktorí si chceli tento duel pozrieť online, si však za sledovanie zápasu museli zaplatiť. Pomerne známy streamer AJ Lester však tento zápas vysielal priamo na svojom streame, zadarmo, no veľmi zaujímavým spôsobom.

Videohra UFC s doteraz najreálnejšou grafikou

Lester si totižto nasadil slúchadlá, chytil do ruky ovládač a proste sa tváril, že hrá hru UFC. Pritom len sledoval živý zápas a reagoval na pohyby skutočných bojovníkov. Týmto spôsobom mohli práve jeho fanúšikovia sledovať tento platený zápas zadarmo. Z videa, ktoré sa objavilo aj na Twitteri, sa samozrejme okamžite stal virál. Video má niekoľko desiatok tisíc retweetov a v súčasnosti sa na ňom baví doslova celý svet.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
22%
Páči sa mi to
22%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
56%
O autorovi
Mário Šimovič
Som mladý chalan, predovšetkým sa venujem aplikovanej informatike a programovaniu, ale taktiež sa zaujímam o technické novinky zo sveta a hudbu. Takisto rád skúšam nové zariadenia a značky z čínskeho trhu.