Ľudská hlúposť nepozná hraníc. Potvrdil to aj MrGolds na Twitchi, ktorý sa prezradil pri podvádzaní v hre Call of Duty: Warzone pred viac ako 1800 divákmi. Hráč následne prišiel o svoj kanál, píše portál PC Gamer.

Streamer MrGolds pred niekoľkými dňami prišiel o svoj Twitch kanál, keďže sa v priamom prenose sám prezradil pri používaní hackovacieho nástroja EngineOwning. Ten ponúka kvalitné a nedetekovateľné cheaty pre mnohé populárne hry, medzi ktorými je samozrejme aj Call of Duty: Warzone.

Dnes už usvedčený streamer bol prichytený pri podvádzaní počas čakania na hru v lobby, kedy jeho obrazovku natočil a následne na Twitter nahral používateľ Era7e. Na záberoch, kde má MrGolds spustenú hru a manažér úloh, jasne vidieť aj spomínaný softvér EngineOwning, ktorý si očividne streamer ani len nevšimol.

Komická je však kompletná súhra udalostí, kedy došlo k jeho odhaleniu. „V hre som preto tak dobrý, nakoľko mám zvládnuté ovládanie. Je to prvýkrát, kedy vidíte niekoho dobrého v hre? Hovorím s vami. Pozrel som sa do chatu a nechápal som, čo sa deje. Videli ste niekoho hrať tak, ako ja?“ komunikoval nechápavý streamer s divákmi počas toho, ako mu na obrazovke svietil hackovací softvér.

Usvedčený cheater však akékoľvek podvádzanie poprel lámavou angličtinou hneď ďalší deň na osobnom účte na Instagrame. Aj napriek jeho vlastnej obhajobe, Twitch mu už kanál zablokoval, keďže akékoľvek aktivity zvýhodňujúce hráča v multiplayerovej hre sú na službe zakázané. Či ide o dočasný, alebo permanentný zákaz, zatiaľ povedať nevieme.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom