banner-vernee-apollo-lite
Staré dobré časy, keď sme ešte v našom vrecku nosili unikátne Nokie, ako napríklad model 3310, sú nezabudnuteľné. Ak sa naskytne akákoľvek príležitosť písať o tomto telefóne, vyvoláva to v nás pocit neskutočnej nostalgie a spomienok. Určite už každý počul rôzne prezývky na 3310-ku a zvyšné modely výrobcu. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Najnovšia historka sa však netýka tejto legendy, no o niekoľko rokov mladšieho súrodenca – modelu 301. Nokia 301 v týchto dňoch opäť ožíva, a to z dôvodu, že istému chlapíkovi v Afganistane zachránila život. Guľka rozbila displej, no vnútorné usporiadanie komponentov a tuhosť konštrukcie nepustili guľku ďalej, ktorá by pravdepodobne muža zabila.

Nokia 230 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


https://twitter.com/peterskillman/status/783490296491315201?ref_src=twsrc%5Etfw

Aj tento prípad je jasným dôkazom toho, že telefóny rokov minulých vydržali skutočne všetko a používateľ sa nemusel báť ani o svoje zdravie. Skúsme si predstaviť, že muž by mal vo vačku niektorú z najnovších vlajkových lodí. Nedopadlo by to asi najlepšie, že?

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
33%
Páči sa mi to
67%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]