Ako všetci dobre vieme, Avengers: Infinity War je už čoskoro tu. S príchodom tohto gigantického filmu teda prichádza aj mnoho zaujímavých teórií. Niektoré dávajú zmysel, no niektoré sú zas len výplodmi fantázie, ktoré predstavujú len sny. Jedným z týchto snov je aj myšlienka pripojenia marveláckych superhrdinov z Netflixu do MCU.

Predsa len, Daredevil, Luke Cage, Jessica Jones či Iron Fist, všetci žijú v rovnakom svete ako Avengers, tak prečo ich nespojiť, no nie? Hoci sa to zdá na prvý pohľad pomerne jednoduché, veru to tak nie je. Potvrdil nám to aj jeden z režisérov filmu Infinity War, Joe Russo. Ten sa v rozhovore pre stránku Premiere.fr vyjadril nasledovne:

“Všetko sme to zvažovali. Ale problémom je to, že sme využili už minimálne 60 postáv, ktorých príbehy musíme vyrozprávať! Už teraz bolo ťažké komunikovať naraz s Taikom Waititim, Ryanom Cooglerom, Scottom Derricksonom, Peytonom Reedom a Jamesom Gunnom, nie to ešte so všetkými showrunnermi či televíznymi štábmi. Nehovoriac o tom, že tie neskôr vedú ešte úplne iní ľudia. Je to v podstate nemožné. Našou prácou bolo zamerať sa na filmový svet Marvelu a ponúknuť uspokojujúce vyvrcholenie.” povedal Russo

Je tu vôbec miesto pre ďalšie postavy?

Práca, ktorá sa odvedie pri tak veľkých filmoch, akými sú tieto je naozaj strašne obrovská. Takže predsa len, už len keď si len predstavíme, že by sa vo filmoch mali ocitnúť aj televízne postavy bolo by to nepochybne komplikované. Navyše by bolo potrebné vytvoriť niekoľko ďalších dejov, ktoré by nám tieto postavy predstavili, keďže nie každý pozerá seriály. No a na to vo filmoch jednoducho čas nie je.

Ako sa vyjadril samotný Russo, už len dohodnúť sa s režisérmi filmov je takmer nemožné. Nedokážeme si teda ani predstaviť, ako dlho by to trvalo, keby sa do filmov ešte implementovali showrunneri seriálov, noví herci či ďalšie dejové línie. Určite by však bolo skvelé vidieť niekedy v budúcnosti Defenderov a Avengerov pokope. Hoci to teda zatiaľ zostáva pomerne nemožným prípadom, časom sa možno táto myšlienka stane naozaj skutočnosťou. Na to si však budeme musieť jednoducho počkať.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom