Uplynulý víkend vo svete filmu patril predovšetkým premiére očakávanej rúbačky Mortal Kombat, ktorú si zahraniční diváci mohli vychutnať v kinách aj na streamovacej platforme HBO Max.

Ohlasy na krvavú filmovú zábavu inšpirovanú známou videohrou sa rôznia, celkovo však prevláda názor, že nový Mortal Kombat sa vydaril a rozhodne ide o jeden z vydarenejších filmov založených na hernej predlohe.

To nakoniec potvrdzujeme aj v našej recenzii, kde chválime prezentáciu filmu aj viaceré podarené odkazy na videohru, no zároveň novinke nevieme odpustiť niekoľko zbytočných nedostatkov.

V každom prípade však novému Mortal Kombat prajeme finančný úspech, keďže od neho sa bude odvíjať ďalšia budúcnosť ikonickej značky. Nedávno sme informovali o viacerých seriáloch, ktoré má Warner Bros. v pláne nakrútiť a zdá sa, že plány štúdia sa nekončia len tu.

Dáš všetky odpovede správne?
KVÍZ: Herný sviatok roka prichádza. Tento kvíz zvládne na 100 % len ten, kto pozná svet Mortal Kombat 

IGN teraz informuje, že ak sa Mortal Kombat pre Warnerov ukáže ako úspešný, v pláne sú najmenej štyri ďalšie filmy. V jednom z rozhovorov to naznačil herec Joe Taslim, ktorý vo filme stvárnil Sub-Zera.

Ten upresnil, že s filmovým štúdiom podpísal zmluvu na štvoricu ďalších možných filmov, v ktorých by sa mal do svojej role nemilosrdného zabijaka Sub-Zera vrátiť. Všetko ale bude záležať od úspechu terajšej novinky. Ak sa neujme, značka môže pokojne na pár rokov opäť skončiť.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom